Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ADANA'LI VARIM DEDİ

11.05.2015 09:15
Başbakanımızın Adana'ya teşrif edeceğini duyan Adanalı miting alanında saatler öncesinden Başbakanlarını beklemeye başladılar. Davullar ve halaylar eşliğinde beklenen Adanalının Ahmet hocası büyülk bir coşku ve sevgi seli ile bağırlara basıldı.

10.05.2015 Başbakanımızın Adana'ya teşrif edeceğini duyan Adanalı miting alanında saatler öncesinden Başbakanlarını beklemeye başladılar. Davullar ve halaylar eşliğinde beklenen Adanalının Ahmet hocası büyülk bir coşku ve sevgi seli ile bağırlara basıldı. 

7 Haziran seçimlerine Adana VArım derken 2023 içinde sözünü verdi.

Adanalı hep bir yürek olup; 

Geçmişten bugüne örfumuzu ananenımızi dinimizi sahıplenenler sizlersiniz mimarı bu vatanın her karışındaki mozaiiğin taşlarını ayrılmaktan kurtaran sizsiniz bu ugurda davamız diyen. Rabbim binlerce razı olsun Recep Tayyip Erdoğan Başkanımızdan

teşekkürler Ak kadrolar

teşekkurler Adanam

bugun tarıh yazdın

hedef 7 hazıran secımlerı sonrasında hedef 2023

Adana Varım dedi

Rabbım yar ve yardımcımız olsun diyerek kenetlendik biz ayrılmayız mesajı verdiler. 

Aynı zamanda Adana İl KAdın Kollarının organize ettiği Anneler Günü yürüyüşü de Atatürk Parkında gerçekleşti. Halkın yoğun katılımının olduğu etkinlikte İl KAdın Kolları karanfillerle güzel dileklerle halkla kucaklaştı. Ak Parti MKYK Üyesi Sayın Nurten Şahin'in birgün önceden Adana'mıza teşrifleriyle çalışmalar hazırlıklar daha bir anlam kazandı. Hep bir yürek hep bir kucaklaşma ile Adana'lı varım ve hep burdayım dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Önceki vekillerimizden Sayın Av. Fatoş Gürkan Zopcuk ve diğer vekillerimizinde hazır bulundugunun görulduğu Adana'nın düğününde yeni vekil adaylarımız tam kadro ile alandaydılar. 

Çevre ilçelerin katılımıyla Adana Başbakanına ve davasına sahip çıktı.

 

İNCİ KAYAR

Bu haber toplam 1664 defa okunmuştur

Etiket(ler):

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri