Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sürece bu pankart damgasını vuracak!

18.04.2013 16:45
29 yıl sonra Muş'u ziyaret eden cumhurbaşkanı olarak tarihe geçen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, burada ilginç bir pankartla karşılandı. Bekar bir gencin açtığı 'Sayın Cumhurbaşkanım, barış süreci bitince sevdiğimle evlenebilecek miyim?' yazılı pankart, bölg
29 yıl sonra Muş'u ziyaret eden cumhurbaşkanı olarak tarihe geçen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, burada yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik mesajları verdi.
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Türkiye'de gerçekten güzel şeyleri hep beraber yaşıyoruz. Türkiye'de var olan kardeşliğin çok daha güçlendiğini, kardeşlik rüzgarının çok daha güçlü bir şekilde estiğini, Türkiye'de barışın, huzurun adeta özlendiğini ve bunun için çok büyük bir arzunun artık çok açık sokaklara yansıdığını görüyoruz" dedi.
 
 
Cumhurbaşkanı Gül'ün Muş ziyareti esnasında bir evin balkonuna asılan bir pankart da sürece damgasını vuracak cinstendi. Gül, 'Sayın Cumhurbaşkanım, barış süreci bitince sevdiğimle evlenebilecek miyim?' yazılı pankarta gülümseyerek tepki verdi. Pankart, bölge halkının barışa olan özlemini de ortaya koydu.
 
İŞTE O PANKART...
 

 
Bu haber toplam 1818 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri