Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2 kez 'açıklayacağım' dedi! ÇIT YOK!

27.12.2010 11:00
Merakla bekleniyordu, dünkü PM'de açıklayacağını söylemişti; bakın ne oldu:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki kez, kurultayda vaat ettiği ‘herkese bedava maaş'ı da içeren 41 projesinin kaynağını dünkü Parti Meclis'inde açıklayacağını söyledi, ancak açıklamadı.

PM'DE ANLATACAĞIZ

23 ARALIK: Kılıçdaroğlu, TBMM'de gazetecilerin sorularını cevaplarken, “Parti meclisi toplantısında Aile Sigortası Projesi ile ilgili sunum yapılacak. PM üyelerimize projenin finans kaynaklarını anlatacağız. Onlar da gittikleri yerlerde halka bunları anlatacaklar” diye konuştu.

TOPLANTI ÖNCESİ KONUŞTU

25 ARALIK SAAT 13.00: Kılıçdaroğlu, PM toplantısı öncesi şu açıklamayı yaptı: PM'de ‘'aile sigortasını'' bütün boyutlarıyla tartışacağız. Bazı çevrelerin merakla beklediği ‘acaba bu projelerin finans kaynağı var mıdır, yok mudur?' diye tartıştıkları konulara da açıklık getireceğiz. Göreceksiniz bizim her söylediğimiz sözün mutlaka belli bir ağırlığı vardır.

SONRASINDA İSE SES ÇIKMADI

25 ARALIK SAAT 17.30: PM sonrası Kılıçdaroğlu açıklama yapmazken Ercan Karakaş konuştu: PM'de ‘aile sigortasını' geniş kapsamlı olarak değerlendirdik. Projelerimizin son kuruşuna kadar kaynağı var. Projeler önce PM'de tartışılıp sonuçlandırılacak ardından da kamuoyuna sunulacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun fakirlere 600 lira maaş bağlayacağım sözü üzerineBaşbakan ErdoğanKılıçdaroğlu'na hodri meydan demişti:

Star Gazetesi

Bu haber toplam 1642 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri