Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Serinyol İlköğretim Okulu 23 Nisan'da Coştu

23.04.2011 13:45
Hatay Serinyol İlköğretim Okulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını oldukça coşkulu geçirdi.

İlköğretim 1. sınıf öğretmenlerinden Neval  Erkal Kaplan’ın Mevsimler Rondu ve Nusret İdrisoğlu’nun Hayat Bayram Olsa isimli şarkılar eşliğinde hazırlamış oldukları dans gösterileri renkli görüntülerle seyircileri coştururken yine ilköğretim öğrencilerinin dans, rond, tiyatro gösterileri ve 4–6 yaş grubu öğrencilerinin defile ve danslarının ardından  “Halk Oyunları Benim hayatımın bir parçası” diyen Öğretmen Mine Tümer’in hazırladığı Modern Dans Gösterisi hem kıyafetler hem de gösteri açısından büyük alkış alırken Hatay Yöresi Halk Oyunları da beğeniyle izlendi.

Okul Müdürü M. Ertan Bozkır Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak “Çocuklar bizim geleceğimizdir, onların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Bizleri daima destekleyen velilerimizle her geçen gün daha fazla başarıya imza atacağız.” dedi.

Okul Öncesi Öğretmeni Fatma Çetin Kabadayı tarafından hazırlanan ve Batuhan Özgün, Mirel Türetken ve Furkan EmreGümüş’nin sergilediği “Komedi Dans Üçlüsü” ise programda en çok ilgi gören ve ayakta alkışlanan gösteri oldu. Miniklerin büyüklere taş çıkarırcasına oynadıkları gösteride davranış ve mimikleri çok beğenildi.

Program Serinyol İlköğretim Okulu öğretmen ve velilerinin halay gösterisinin ardından bir ay sonraki Sıra Gecesinde buluşmak üzere sonlandırıldı.

  

Bu haber toplam 8360 defa okunmuştur
Serinyol
Ayşe KIRIT
Serinyol İlkogretim okulunun gecen sene ki ogretmenlerindenim.Mine ne yaparsa en guzelini yapar.gercekten kaliteli bir ogretmen...Fatma hocam sizlerinde eline saglık...ikınızınde elıne saglık.yanınızda olmayı coooook isterdim....
23 Nisan 2011 Cumartesi 16:38
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri