Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

23 Nisan Stockholm Arlanda Havalimanı'nda böyle kutlandı

24.04.2014 15:56
Türk Hava Yolları Stockholm Müdürülüğü , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği eğlenceli aktivitelerle Arlanda havalimanına gelen çocuklara ve ailelerine keyifli bir gün yaşattı.


Türkiye’nin milli ve kültürel değerlerini korumaya önem veren THY Stockholm Müdürülüğü , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Stockholm Arlanda Havalimanı’da çocuklara ve ailelerine THY ait bir uçak gezdirilirken sosis ve kurabiye ikramları ile keyifli bir bayram yaşattı. Çocuk ve ailelere THY ait bir uçağı gezerken, kaptan pilot ve mürettebatla resim çektirdi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilmiş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik misafirlerini unutmadıklarını söyleyen Stockholm Müdürü THY Bilal Tezcan, Stockholm Arlanda Havalimanında hazırladıkları bazı aktivitelerle seyahat etmekte olan Türk ve İsveçli çocukların, 23 Nisan nedeni ile eğlence dolu ve sürprizli bir gün geçirmesini sağladık'' diye konuştu

outlook.com-(2)-001.pngoutlook.com-(3).pngoutlook.com-(4)-001.png

outlook.com-(6).pngoutlook.com-(7).pngoutlook.com.png

Bu haber toplam 2490 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri