Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

28 Şubat'ta Cübbeli'nin sakallarını kesmişler

04.03.2013 01:49
Cübbeli Ahmet Hoca, 28 Şubat anısını anlattığı bir sohbette sakallarının kesildiğini ve fişlendiğine dair ilginç açıklamalarda bulundu.

Sultangazi'de düzenlenen konferansta konuşan Cübbeli Ahmet, Sultangazi'de yaptığı bir sohbetten dolayı 28 Şubat sürecinde yargılandığını, adliyeye sakallarının kesilerek götürüldüğünü ve Batı Çalışma Grubu tarafından fişlendiğini söyledi...


 

Nota 2 Düğün Salonunda ki ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün verdiği konferansı binlerce Sultangazili dinledi. Kadın ve erkeklerin ayrı ayrı oturduğu konferansta izdiham yaşandı.

SALONDA İZDİHAM

İsmailağa Cemaati'nin önemli isimlerinden olan Ahmet Mahmut Ünlü, Cebeci Mahallesi Ravza İlim Dayanışma Derneği’nin organize ettiği konferansa konuşmacı olarak katıldı. Kuran okunmasının ardından başlayan programda salonun olduğu sokakta ve salon içerisinde izdiham yaşandı.

CÜBBELİ NASIL FİŞLENDİ?

Konferansta 28 Şubat post-modern darbe döneminde fişlendiğini ifade eden Cübbeli Ahmet, “Sultangazi’de yine bir düğün salonunda verdiğim sohbetten dolayı 28 Şubat sürecinde yargılandım. Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne gitmeden önce benim sakallarımı kestiler. İrticai faaliyetlerde bulunduğum gerekçesiyle TSK bünyesinde kurulan Batı Çalışma Grubunun beni 28 Şubat sürecinde fişlediğini de bugün bir habersitesinde öğrenmiş bulunmaktayım. O dönem Cumhuriyet Gazetesi ‘Cübbeli Cumhuriyeti’ diye manşet attı” dedi.

Kaynak: İnternethaber

  

Bu haber toplam 1470 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri