Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

29 TL'ye Her Yerden İnternet

24.09.2011 15:47
Abonenin internete nasıl bağlanacağı noktasında düşünmesine gerek kalmayacak.

TTNET, 3G ve Wifi internet hizmetlerinin hepsini bir arada sunan yeni bir kampanya başlattı. Kampanya ile kullanıcılar diledikleri noktadan istedikleri zaman internet erişimine tek fatura ve tek paket altında sahip olabilecek.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz Antalya'da düzenlediği basın toplantısı ile yeni kampanyalarını tanıttı. Yılmaz, HEPNET paketi adıyla piyasaya sunulan kampanya ile üç koldan abonelere internet erişimi hizmeti sağlanacağını söyledi. Türkiye'de ilk defa düzenlenen bu kampanyanın satışlarına abone merkezlerinde başlanacak. Aboneler böylece; ihtiyaçlarına göre farklı ödeme seçenekleri ile ADSL, 3G ve Wifi hizmetlerini tek bir paket içinde ve tek bir fatura altında toplayabilecek.

Tahsin Yılmaz, "TTNET, avantajlı fiyatlar ve ihtiyaçlara uygun tarifelerle abonelerinin farklı teknolojilerle internet hizmeti almasını sağlıyor. Genişbant ADSL interneti, 3G mobil interneti ve sınırsız WiFi hizmetini bir arada tek fatura ile ödeme imkanı sunuyoruz. İnternet kullanım alışkanlıkları geliştikçe, kullanıcılar ev ve ofis dışında da online olabilmek istiyor. HEPNET kampanyamız tam da bu ihtiyaca yanıt veriyor" diye konuştu.

Tüm internet hizmetlerinin tek bir paket altında sunulacağı HEPNET kampanyası farklı kapasite ve ödeme seçenekleri ile müşterilere sunulacak. En yaygın olarak satışı yapılması planlanan paket 4 GB ADSL, 4 GB 3G ve sınırsız Wifi dakikalarını içerirken, aboneler bu pakete ilk 3 ay 29 TL, daha sonrasi 9 ay 39 TL ödeyerek, bir yıllık taahhüt karşılığında sahip olabilecek. Abonelere 3G hizmetini alabilecekleri mobil modemler de bu paket içerisinde ücretsiz olarak verilecek.

İnternetin ve bilişim teknolojilerinin hızla geliştiği bu dönemde abonelerin ihtiyaçlarının da geliştiğine dikkat çeken TTNET Genel Müdürü Yılmaz, şöyle konuştu:

"Aboneler artık sadece evlerinden veya işyerlerinden değil her yerden internete erişim sağlamak istiyor. HEPNET kampanyası ile abonenin internete nasıl bağlanacağı noktasında düşünmesine gerek kalmayacak. Yakınsama ile her yerden erişim imkanı sağlanacak. Hem sabit geniş bantta hem mobil genişbantta Türkiye çok hızlı yol alıyor. Türkiye'de 2003 yılında genişbant abone sayısı 18 bin civarındaydı. Bu rakam 8 yılda 590 kat artarak bugün 11 milyonu aştı. Düzenleyici kurum BTK'nın raporuna baktığımızda haziran ayı sonunda Türkiye'de toplam internet abone sayısı 11,1 milyon. Yine dünya internet istatistiklerine baktığımızda Türkiyede internet kullanıcı sayısı son 10 yılda 2 milyondan 35 milyona yükselerek yüzde bin 750 oranında artış olduğunu görüyoruz. Bu artış oranları gerçekten yüksek. Biz kendimizi ileşitim ve eğlence şirketi olarak konumlandırıyoruz. Biz 6,1 milyon aboneye sahibiz. Pazar payı olarak yüzde 56'lık bir Pazar payımız var. Dünyanın 10. Büyük operatörüyüz. Tüm bu rakamlara baktığımızda TTNet'in gerçekten parlayan bir yıldız olduğuna inanıyoruz. Türkiye'de mobil internet de hızlı gelişiyor. Biz de bu alanda oyunculardan bir tanesiyiz."

HEPNET Paketi kapsamında kampanyaya dahil ADSL tarifelerinden biri ile beraber tercihe göre 4 GB veya 6 GB kotalı TTNET Mobil 3G HEPNET tarifesi ve sınırsız WiFi dakikası sunuluyor. Abone ihtiyaçlarına bağlı olarak NET4, NET6 ve NETLİMİTSİZ tarifelerinden herhangi biri seçebiliyor. Tüm tarifelerde sınırsız WiFi dakikası hediye ediliyor. Aboneler paket dahilinde 3G mobil modeme de sahip olarak ayrıca bedel ödemek zorunda kalmıyorlar. Bu paketlerde en düşük fiyatlar ilk 3 ay için 29 TL, sonraki aylar için 39 TL. İlk 3 ay için 29 TL verenler 4 GB kotalı ADSL + 4 GB kotalı 3G ve Sınırsız WiFi alarak doyasıya internet kullanabiliyor.

Kablosuz modem almak isteyenler 24 aylık taksit seçeneğini tercih ederek ayda sadece 2 TL'ye kablosuz modem, ayda sadece 1 TL'ye kablolu modem sahibi olabiliyor. 12 aylık taksit seçeneğini tercih eden müşterilerin faturalarına ise kablosuz modem için ayda 4 TL, kablolu modem için 2 TL yansıtılıyor. Yalın İnternet hizmetiyle birlikte de sunulan TTNET HEPNET paketiyle, ADSL genişbant ile evde, ofiste, 3G mobil internet ile dışarıda ve sınırsız WiFi dakikaları ile 81 ilde bulunan binlerce noktada internete girilebiliyor. Paket kapsamındaki mobil iletişim hizmeti Avea tarafından sağlanıyor.

Tanıtım toplantısında kampanyanın bu akşam yayınlanacak reklam filminin de gösterimi yapıldı. Şener Şen ve Olgun Şimşek'in rol aldığı Mümkünlü Köyü konsepti ile bir süredir yayınlanan reklamlara ünlü sanatçı Binnur Kaya da dahil oldu. Kaya'nın reklam projesine katılımı da HEPNET kampanyası ile oldu. Kaya reklam filminde 'Megabitli Safiye' karakterini canlandırıyor

Bu haber toplam 3380 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri