Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

8 KADIN PKK'LININ İNFAZ EMRİ KARAYILAN'DAN

19.03.2012 10:22
Terörün mevsimi şaştı. İnfaz edilen 8 kadın için çığ yalanı uyduran PKK, kara saplandı! Zira cenaze pozları sıcak havanın kanıtıydı...

Darbe üstüne darbe yiyen kanlı terör örgütü, kendine de terörist kesildi! Operasyonlar sonucu kış üstlenmesine gidemeyen hainler, birbirlerine düştü.

KURŞUNA DİZDİLER
Son olarak da 8 kadın teröristin "çığ düşmesi" sonucu öldüğü ortaya çıktı. Ancak çığın altında kara bir yalan vardı. Yapılan incelemede, Zeynep Ulaş (23), Hülya Gök (22), Rozerin Bilici (24), Someyi Sofizade (25), Sümeye Polat (23), Şehdiya Zeyrik (26), Nuran Bellier (21) ve Fatma Çete (20) adlı teröristlerin Kandil Dağı'nda kurşuna dizildiği belirlendi.

4 Mart 2012'de gerçekleştirilen infazın emrini ise kanlı örgütün sözde yöneticilerinden olan Murat Karayılan verdi. İşte o 8 teröristin ailesi, Kandil'deki teröristbaşlarıyla harekete geçip çocuklarının cenazelerini almak istedi. Ancak ailelerin "Cenazemizi sınıra gönderin. Köyümüzde toprağa verelim" talebi, örgüt tarafından kabul edilmedi.

MESAJ ATTILAR
Kanlı örgüt aracılara, kış koşulları ve içinde bulunulan olağanüstü durumu gerekçe gösterilerek, kadın teröristlerin Kandil'de gömüldüğünü söyledi. Bazı ailelerin cep telefonlarına da sözde cenaze törenlerinden 2'şer fotoğraf mesajla gönderildi.

KARAYILAN KARAYALAN
Telemesaj karşısında şok geçiren aileler, teröre ÖRGÜT içi infazın emrini bizzat Murat Karayılan verdi. İstihbarat kaynaklarına göre, 8 kadın terörist örgütten firar etmek isterken yakalanıp kurşuna dizildi. Karayılan "örgüt içi tepkiyi" bastırmak için de "Üzerlerine çığ düştü" yalanını uydurdu. Bu arada Hazine Şeker (31), Miyaser Marangoz (27), Leyla Gündoğdu (27), Leyla İkincisoy (18) ve Şilan Uğur (19) isimli 5 kadın terörist için de Kasım 2011 yılında 'jeneratör gazından zehirlendiler' açıklaması yapılmıştı. Ancak kaçmak isteyen teröristlerin mağarada infaz edildikleri ortaya çıkmıştı.lanet yağdırdı.

Takvim 

Bu haber toplam 2462 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri