Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AA, 17. MÜSİAD EXPO'da yerini aldı

21.11.2018 13:49
AA, MÜSİAD tarafından CNR Expo'da gerçekleştirilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla bugün başlayan 17. MÜSİAD EXPO'da yerini aldı

İSTANBUL (AA) - Anadolu Ajansı (AA), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO'da stant açtı.

AA'nın Global İletişim Ortağı olduğu, MÜSİAD tarafından CNR Expo'da gerçekleştirilen 17. MÜSİAD EXPO, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla bugün başladı.

AA, etkinlik kapsamında 6. salonda açtığı stantla MÜSİAD EXPO'da yerini aldı. Katılımcıların ilgiyle ziyaret ettiği AA standında, ajansın faaliyetleri hakkında konuklara bilgi veriliyor.

Etkinlikte, AA yayınlarından yeni çıkan "Gökyüzünden Türkiye", "Yükselen Afrika", "Türkiye'nin Güvenlik Stratejisi" ve "Trump ve Küresel Düzen" adlı eserler okuyucularla buluştu.

AA'nın etkin fotoğraf gücünün de anlatıldığı stantta katılımcıların fotoğraf çektirmesi için "Anadolu Ajansı Hatırası" bölümü oluşturuldu. Bu alanda ziyaretçilerin fotoğrafı çekilerek kendilerine hediye edildi.

Stant, etkinlik boyunca ziyarete açık olacak.

Kaynak:
Bu haber toplam 1256 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri