Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abdulkadir Selvi: AK Parti için alarm zilleri çalıyor!

24.03.2015 00:04
CNN Türk'te Erdoğan-Arınç polemiğini yorumlayan Abdülkadir Selvi "Bu benim açımdan da alarm zillerinin çaldığı bir durum" dedi.

Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi, AK Parti cephesinde yaşanan Erdoğan ve Arınç polemiğini değerlendirdi. 

CNN Türk'te konuşan Selvi "Bu benim açımdan da alarm zillerinin çaldığı bir durum. İki tarafın da kavgada dahi bile söylenmeyecek sözlerle birbirine saldırması Ak Parti hiç bilmediği bir yere sürükleniyor" dedi.

Abdülkadir Selvi, tarafsız bölgede AK Parti’nin iki ağır topu, Gökçek ve Arınç arasındaki kavgayı değerlendirdi. Selvi şunları söyledi:

"Doğrusu bunlar kavgada bile söylenmeyecek sözler. Gökçek'in attığı tweetler de Sayın Arınç'ın sözleri de. Bu benim açımdan da alarm zillerinin çaldığı bir durum. İki tarafın da kavgada dahi bile söylenmeyecek sözlerle birbirine saldırması Ak Parti hiç bilmediği bir yere sürükleniyor. Bundan önceki iktidarda olan partilerin içinde de zaman zaman böyle durumlar yaşanıyordu. O partiler bunun hayrını hiç görmedi. Ak Parti liderini cumhurbaşkanı yaptı ve şimdi bu geçiş sürecini sağladı. Daha önce liderini cumhurbaşkanı yapan partiler sağlayamamışlar parçalanmışlardı. Bülent Arınç bu hareketin vicdanıdır. İki tarafın da doğrusu ya da yanlışı yoktur. İki yanlış bir doğru yapmaz."

Bu haber toplam 1402 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri