Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Destici, Karakoç'tan haber getirdi

24.04.2012 13:45
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, tedavi gören Abdurrahim Karakoç'u ziyaret etti.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, akciğer enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi gören şair ve yazar Abdurrahim Karakoç'un sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Destici, Abdurrahim Karakoç'u tedavi gördüğü Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret etti.

Ziyaretin ardından hastane bahçesinde açıklama yapan Destici, dün akşam Karakoç'un hayatını kaybettiğine ilişkin birtakım asılsız haberler çıktığını hatırlatarak, "Biraz önce ben kendisiyle görüştüm. Allah'a şükürler olsun, durumu, sağlığı gayet iyi" dedi.

Mustafa Destici, Karakoç'un akciğerlerinden ağır bir enfeksiyon geçirdiğini belirterek, tedavinin biraz zaman alacağını dile getirdi.

Karakoç'un sağlığına kavuşması için dua edeceklerini kaydeden Destici, "Ben bir kere daha kendisine geçmiş olsun diyorum. Hem ailesine, hem camiamıza, hem tüm sevenlerine geçmiş olsun diyorum. Tüm sevenlerinden dua bekliyoruz. Kendisi bizzat sorduğumda 'Ağabeyi var mı bir isteğiniz, yapabileceğimiz bir şey var mı?' dediğimde, 'Dua istiyorum' dedi. Bütün arkadaşlarımızdan kendisinin isteği, selamları var. Bütün arkadaşlarımızdan dua bekliyor, selam ediyor" diye konuştu.

AA
 

Bu haber toplam 6078 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri