Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ADANA AK KADROLAR

08.11.2015 10:43
Bu kervan durmayacak

ADANA AK KADROLAR 

 

Bu kervan durmayacak, bu şarkı bitmeyecek, bu sevda tükenmeyecek

diyor. 

1 Kasım 2015 de yapılan seçimler sonrasında tüm milletin "evet artık uyandım aklım başıma geldi" diyerek AK PARTİ'ye oy vermesiyle parti tek başına iktidar olmayı başardı. Bu zafer milletindir bu zafer Türkiye'nindir. 

Gece gündüz soğuk sıcak demeden milleti için çalışan Ak Kadrolar milletinde altına imzasını atmasıyla milletiyle zaferi yaşadı. 

Adana Milletvekili Sn. Ömer Çelik: AK Parti'nin zaferi, onların da zaferidir. Bize oy vermeyen vatandaşlarımızın toplumsal taleplerine de bize oy veren vatandaşlarımız kada duyarlı olacağız. Bir Türkiye partisi olduğumuzun farkındayız.

Adana Ak Parti İl Başkanı Sn.: Fikret Yeni: Millet sandıkta iradesini göstermiştir. Milletimiz sandığın ve oy'un kendilerinin en büyük gücü olduğunu bilir.

diyerek milletin Türkiye'nin artık yenilemez olduğunu artık tek vücutla bir olduğu vurgusunu yapmışlardır.

 

 

AK Parti Adana 73. İl Danışma Meclisi Toplantısı 7 Kasım 2015 de Seyhan Otel’de yapıldı. AK Parti Adana Milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, 25. dönem Milletvekili Sadullah Kısacık, milletvekili aday ve aday adayları, il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili ve davetli katıldı.

Toplantının açılışında konuşan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, 7 Haziran’dan sonra vatandaşın gözünde oluşan umutsuzluğun, 1 Kasım’dan sonra sevince ve mutluluğa dönüştüğünü söyledi. Yeni, “Milletimiz 1 Kasım’da basiretini gösterdi. İstikrara, güvene, birliğe ve kardeşliğe oy verdi. Milletimiz, ’istikrarın adı, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin adı AK Parti’dir’ dedi. 7 Haziran seçimlerinde en yakın siyasi partiye yaklaşık 16 puan gibi önemli fark atmamıza rağmen maalesef tek başımıza iktidar olma gücünü elde edememiştik. Teşkilatlarımızın yoğun gayreti ve milletimizin basireti sayesinde, 7 Haziran’dan sonra vatandaşın gözünde var olan umutsuzluk, 1 Kasım’dan sonra sevince ve mutluluğa dönüştü. Buna vesile olan teşkilat mensuplarımızı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Adana’da bu zamana kadar en yüksek oy oranına ulaştıklarını da belirten Başkan Yeni, “Milletimiz bize çok önemli bir sorumluluk yükledi. 7 Haziran’dan sonra yaşanan süreci bütün millet gördü. Bu milletin maalesef AK Parti’den başka umudu olmadığını hep beraber müşahede ettik. Eğer tek umut bizsek, bu milletin geleceğiyle dertleneceksek sorumluluğumuz çok büyük. 1 Kasım’ın bize yüklediği sorumluluğun bilincinde olarak çalışacağız ve inşallah yeni Türkiye’nin, güçlü Türkiye’nin dosta düşmana ne olduğunu göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Adana 26’ıncı Dönem Milletvekilleri de, parti teşkilatlarına yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Millet için çalışan milletin ta kendisi olanlardan oluşan aslında ev aile olan bu güzel birliktelik ilelebet devam edecektir inşallah...

 

İNCİ KAYAR

 

 

Kaynak:
Bu haber toplam 1706 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri