Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vurdumduymazlığın bu kadarı

09.01.2011 13:46
Adana'da kameralara takılan bir görüntü insanlarımızın trafikte ne kadar vurdumduymaz olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bir baba saatte 110 kilometre hızla seyreden otomobili 3 yaşındaki çocuğuna sürdürdü.

Adana'da 2-3 yaşlarında bir çocuğun babasının kucağında ayakta durarak 110 kilometre hızla otomobil sürmesi görenleri hayrete düşürdü.   

Eşi ve çocuklarıyla Karataş ilçesinden Adana'ya gitmekte olan bir ailenin reisi kendisinin, eşinin ve 3 çocuğunun hayatını hiçe saydı. Baba trafik kurallarını hiçe sayarak önce 2-3 yaşlarındaki çocuğunu kucağına oturttu. Ardından ise direksiyon ile oynayan çocuğunu ayağa kaldırarak direksiyonu kendisi bırakıp çocuğuna teslim etti. Oturarak direksiyona yetişemediği için oğlunu ayağa kaldıran baba, bu şekilde gaza basıp yoluna devam etti. Havanın yağışlı olmasına aldırmayan baba, Karataş-Adana yolunda 110 kilometre hızla giderken minik çocuğun direksiyon sallaması görenleri şaşkına çevirdi.  

Babanın bu duyarsız hareketleri ise kamera tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülendiği fark eden baba yaptığı hatanın farkına vararak çocuğu hemen yanında bulunan eşine verdi.  Daha sonra hızla uzaklaştı.  

Akıllarda ise 2-3 yaşlarındaki bir çocuğun 110 kilometre hızla 4 canı taşıması kaldı.

İHA

Bu haber toplam 2458 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri