Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adli Tıp'ta hırsızlık

24.11.2011 14:00
Adli Tıp'ın merkezinde hırsızlık... Ölen MİT'çi Kaşif Kozinoğlu'ndan alınan örneklerin de aynı yerde olması, 'Ya değiştirildiyse?' paniği yarattı
Adli Tıp Kurumu'nun Yenibosna'da bulunan merkezinde önceki gün ilginç bir soygun gerçekleşti. Kritik davaların, cinayetlerin, şüpheli ölüm olaylarına ait çok önemli delillerin bulunduğu Kimya İhtisas Daire Başkanlığı'na elinde metal metre ve bazı malzemelerle gelen 30 yaşlarındaki kişi, "Çabuk burayı boşaltın, silikon sıkıp su sebili takacağım" dedi. 
 
DEĞERLİ EŞYALARI ÇALDI 
Elini kolunu sallayarak güvenlikten geçen kimliği meçhul kişi, önce Kimya İhtisas Daire Başkanı Doç. Dr. Mahmut Aşırdizer'in odasına girdi. Doç. Dr. Aşırdizer'i odadan çıkarttı ve bir süre içeride yalnız kaldı. Masadaki ve ceketinin cebindeki cüzdan, cep telefonu gibi eşyalarını aldı. Ardından laboratuvara yöneldi. Aynı yöntemle çok titiz teknik incelemeleri yapan uzman personeli de dışarıya çıkardı. Bir süre yalnız kaldıktan sonra ayrılırken masalardaki eşyayı alarak olaya hırsızlık süsü verdi.
 
POLİS HIRSIZI ARIYOR 
Ancak geçtiğimiz günlerde cezaevinde şüpheli bir şekilde ölen MİT'çi Kaşif Kozinoğlu'nun vücudundan alınan kan, doku ve saç teli örneklerinin çalınması ihtimali Adli Tıp çalışanlarını sarstı. Kozinoğlu'nun kan, doku ve saç teli örneklerinin bulunduğu dosyanın başka bir örnek dosyasıyla değiştirmiş olabileceği de ihtimaller arasında. Çünkü Morg İhtisas Dairesi'nde Kozinoğlu'ndan alınan hayati önemdeki numuneler, Kimya İhtisas Dairesi'ne getirilmişti. Polis, meçhul hırsızı tespit edebilmek 
için kamera görüntülerine el koydu.
 
BABAM KALP HASTASI DEĞİLDİ
Özel Kozinoğlu, "Babamın kalbiyle ilgili hiçbir rahatsızlığı yoktu. Öyle iddia edildiği gibi 'uzun süreli spor ve ağır spor nedeniyle öldü' iddiaları da asla gerçeği yansıtmıyor" demişti.
 
TAKVİM
 


 

Bu haber toplam 2808 defa okunmuştur
HEY NELER OLUYOR ORADA
R. A
Garip şeyler oluyor o yönden hep beraber bağıralım: YÖNETİM İSTİFA
24 Kasım 2011 Perşembe 23:25
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
bir şeyler oluyor
özdemir
derin güçler işbaşında!!
24 Kasım 2011 Perşembe 14:46
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri