Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adnan Hoca'nın tık rekoru kıran videosu

01.12.2011 22:00
Adnan Oktar'ın A9 kanalında katılmış olduğu bu programdaki diyaloglar internette tık rekoru kırıyor.

 

İşte Adnan Hoca'nın çok konuşulan o videosu:

 

Bu haber toplam 6512 defa okunmuştur
tebliğ
nurdankerem
Sn.Adnan Oktar'tebliğ yapıyor ,bu her müminin görevi karşısındakilerin açık olmasının kapalı olmasının ne önemi var?tebliğ her insana yapılabir,hz.süleyman 'da saba melikesine tebliğ yapmıştır kuran ayetlerindede bu açıkça görülür.Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla Ona: "Köşke gir" denildi. Onu görünce derin bir su sandı ve (eteğini çekerek) ayaklarını açtı. (Süleyman:) Dedi ki: "Gerçekte bu, saydam camdan olma düzeltilmiş bir köşk-zemindir." Dedi ki: "Rabbim, gerçekten ben kendime zulmettim; (artık) ben Süleyman'la birlikte alemlerin Rabbi olan Allah'a teslim oldum." (NEML SURESİ / 44)
15 Mart 2012 Perşembe 18:20
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Türk İslam Birliği Kurulduğunda Ortam Böyle Olacak İnşaAllah
Gokhan
Sayın Adnan Oktar'ı destekliyorum. Laik bir ülkede yaşıyoruz, dileyen çarşaf giyer, dileyen başörtüsü giyer, dileyenin de başı açık olur. Herkes birbirinin giyimine saygılıdır ve Müslümanım diyen herkes birinci sınıf Müslümandır. Başı açıklar bu tarafa, başı kapalılar bu tarafa anlayışı bölücülük girişimidir. Başı açık-kapalı ayrımı yapmak bir fitnedir. Herkese sevgi, saygı göstermek lazımdır. Başı açık olana da İslam tebliğ edilir, başı kapalı olana da; ayrım yapılmaz. Başı açık olana da iltifat edilir, başı kapalı olana da; ayrım yapılmaz. Ayrımı yobazlar yapar, fitne çıkarmak isteyenler yapar. Adnan Oktarın bu konudaki düşüncelerini sonuna kadar destekliyorum.
15 Mart 2012 Perşembe 16:27
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
gerek yok
A.OVA
habername sitesinin sayın editörü,bu ve benzeri yayınlara hiç gerek yok.lütfen haber niteliği taşıyan konuları işleyin...selam ile
02 Aralık 2011 Cuma 22:38
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
ANLAYAMIYORUZ
muslumtekaltun@hotmail.com
YANİ ALLAH AŞKINA BUNUN NEYİNİ HABER YAPTINIZ İNANIN ANLAMAKTA ZORLANDIM.ŞİMDİ SİZE SORARIM ŞU MANKENLERİ İZLEYEN BİR GENÇ ONLARA BAKTIKÇA TARLADA BİR İNEK Mİ HATIRLAYACAKLAR..? ELBETTE HAYIR..PEKİ O ZAMAN BU NEDİR ALLAH AŞKINA..
02 Aralık 2011 Cuma 15:50
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Yakışmıyor
ahmet sivasi
sayın habername yöneticileri başka habermi yok.Böylesi haberler size yakışmıyor.ALLAH O kişiyide islah etsin.Malesef o kişinin kitapları hemen hemen her mütedeyyin kişilirin evinde.Hele Yahudilik Ve Masonluk adlı kitabı hepimizin el kitabı gibi idi.Müslüman camiada yer bulmanın yolu sionizim düşmanı gibi görünmek.Demek ki müslümanların bu tür tuzaklara düşmemesi için Kiritik ve Analitik Dşünceyi öğrenmesi lazım .Bizlerin ufkunu açan Hocamızdan Allah razı olsun uzun ömr sıhhat ve selamet versin
02 Aralık 2011 Cuma 14:49
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri