Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ağaç kıyımından haberi varmış

03.12.2014 00:23
Yalova'daki ağaç kıyımı ile eleştirilerin hedef noktası olan CHP'li Belediye Başkanı Vefa Salman, kesilecek olan ağaçlardan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun haberdar olduğunu söyledi.

Yalova'daki ağaç kıyımı gündemden düşmüyor. Vatandaşların büyük tepki gösterdiği ağaç kesimi hakkında Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'dan yeni bir açıklama geldi. Salman, ağaç kesiminden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun haberdar olduğunu söyledi.

 

Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, köprülü kavşak yapımı için ağaçların kesilmesi nedeniyle yapılan eleştirilere yanıt verirken, ortaya ilginç bir detay daha çıktı. Salman, yaşanan olaylar sonrası Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini aradığı ancak, kendisinin Dağıstan'da olması nedeniyle konuşamadıklarını söyledi.

 

KILIÇDAROĞLU'NUN AĞAÇ KESİMİ HAKKINDA BİLGİSİ VARDI

 

Kesilen ağaçlardan Kılıçdaroğlu'nun bilgisi olduğunu söyleyen Salman, 'Arkadaşlar genel başkanımıza burayla ilgili dosyayı gönderdiler. Kendisi buradaki yazışmalardan geçilen aşamalardan bilgi sahibi' dedi.

 

KILIÇDAROĞLU 4 GÜN SONRA UYANMIŞTI

 

Kılıçdaroğlu, Yalova'daki ağaç kıyımıyla ilgili ilk tepkiyi, kesimden 4 gün sonra Adana'da partililere yaptığı konuşma sırasında vermişti. CHP Lideri, 'Yalova'da ağaçlar kesilmiş. Ağaç kesmek doğru değil. Biz bu konuda en duyarlı partiyiz" yorumunda bulunmuştu.

Bu haber toplam 1510 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri