Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ağca'yla yan yana fotoğrafları ortaya çıktı

01.10.2013 11:35
Maltepe Gülsuyu'nda bir kişinin ölümüne neden olduğu iddia edilen Ahmet ve Yusuf Turhan'ın Mehmet Ali Ağca'yla fotoğrafları ortaya çıktı.

Maltepe Gülsuyu Mahallesi’nde uyuşturucu çetelerine karşı bölge halkının mücadelesi aylardır sürüyor.

Daha önce 9 kişinin vurulduğu Gülsuyu mahallesinde önceki gün de vatandaşlar,"Çetelere izin vermeyeceğiz, hesap soracağız" yazılı pankart açıp sloganlar eşliğinde yürüyüşe geçti.

Grubun yürüyüşü sırasında kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Açılan ateş sonrasında başına aldığı dört mermi ile yaralanan Hasan Ferit Gedik, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Semiha Ateş, Gökhan Aktaş ve Yalçın İleri ile olay yeri yakınındaki bir markette alışveriş yapan Abdullah Kıyak da yaralandı.

İKİ KARDEŞ CİNAYETİN FAİLİ

Olaydan sonra polise ifade veren mahalle sakinleri, çetenin başının Ahmet-Yusuf Turhan kardeşlerin olduğunu iddia etti.  Vatan gazetesi Yusuf Turhan'a ait fotoğrafları bugünkü sayfalarında yayınladı. Fotoğraflarda Yusuf Turhan'ın, gazeteci Abdi İpekçi'nin katiliMehmet Ali Ağca ile yakın ilişkiler içinde olduğu görülüyor. Öyle ki Ağca, Yusuf Turhan’ın çocuğunun sünnetine katılarak kirveliğini üstlenmiş.

SEDAT PEKER'DEN ÇELENK

Ağca ile Yusuf Turhan'ın beraber Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ziyaret ettikleri de yine fotoğraflarda göze çarpıyor. Turhan'ın oğlunun sünnet töreninde "Sedat Peker"yazılı çelenk de dikkat çekiyor.INTERNETHABER

Bu haber toplam 4140 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri