Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AGİD Yılın İşadamı ve Genç Girişimcisini belirliyor

11.06.2013 17:58
Ali Sabancı Adıyamanlılara girişimciliği anlatacak

Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyaman Genç İşadamları Derneği (AGİD), başarıyı özendirmek amacıyla  geçen yıl başlattığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Yılın İşadamı ve Genç Girişimcisi’ çalışmasını tamamladı.  13 Haziran  Perşembe günü düzenleyeceği ekonomi panelinde önemli isimleri bir araya getirecek olan AGİD, ödülleri de aynı akşam sahiplerine verecek.

Bağcılar Belediyesi evsahipliğinde Bağcılar Halk Sarayında gerçekleştirilecek Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Sabancı da, ‘Yeni Nesil Girişimcilik’ konulu konferans verecek. Sabancı, konferansta genç girişimcilere başarılı iş adamı olmanın ve başarılı girişimciliğinin sırlarını anlatacak ve yeni iş modelleri ve girişimcilik hakkında görüşlerini paylaşacak.

 Amaçlarının genç girişimcileri başarıya özendirmek olduğunu belirten AGİD Başkanı Ahmet Ural, ekonomi alanındaki panellerle, sektörün önde gelen isimlerini, işadamları ile bir araya getirerek, bilgi, tecrübelerini paylaşma çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. 

Bu haber toplam 4068 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri