Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ağızları açık bırakan yarışmacı herkesi böyle kandırdı

19.12.2012 15:14
"Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışma programına katılan "evsiz" yarışmacı hakkında ortaya çıkan iddialar tartışmaya sebep oldu

Fatih Görkem kısa süre önce katıldığı 'Kim Milyoner Olmak İster ' yarışmasında sokaklarda yaşadığını, ve bir kitapçıda çalıştığını anlattı. Yarışmadaki tavırları ve ilginç hayat hikayesiyle, 8 Oscar ödüllü "Slumdog Millionaire" filmindeki Jamal Malik'i hatırlatan Görkem bir anda medyanın ilgi odağı oldu ve günlerce hakkında konuşuldu. Ancak Fatih Görkem'in aslında oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Bir ekşisözlük yazarının iddiasına göre Görkem, profesyonel bir oyuncu ve birçok dizide rol aldı. Yazar iddiasına kanıt olarak da Fatih Görkem'in Facebook sayfasını gösteriyor. Görkem'in profilinde Şahika Tekand Studio'da eğitim gördüğü ve Yalan Dünya dizisinde oynadığı yazılı. Bu durumda Görkem dikkat çekmek için izleyenleri kandırdı.

Akıllara gelen diğer bir olasılıksa yarışmanın yapımcılarının bundan haberdar olması. Eğer böyle bir olasılık doğruysa son dönemde birçok yarışma için ortaya atılan "Yarışmacılar cast", "Her şey kurmaca" iddiaları doğru çıkmış oluyor.Ekşisözlük yazarının iddia ettiği Facebook sayfasına girdiğimizde, Görkem'in hesabının kapatıldığını gördük. Sayfa şu şekilde uyarı veriyor: İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemeye iznin olmayabilir.

Bu haber toplam 10998 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri