Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Aydın'ın Meclis'te CHP'lileri çıldırtan konuşması

24.02.2015 01:07
"Türkiye toprak kaybetti" diyen CHP'lilere cevap veren AK Partili Ahmet Aydın, "Masa başında Musul'u Kerkük'ü verenlerin konuşmaya hakkı yok" dedi.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Şah Fırat operasyonu ile ilgili Genel Kurulu bilgilendirdi. Ardından CHP'li vekiller Genel Kurul kürsüsünde Türkiye'nin toprak kaybettiğini savunan açıklamalarda bulundu.

 

"MUSUL'U KERKÜK'Ü VERDİNİZ.."

CHP'lilerin "Türkiye toprak kaybetti" iddialarına cevap veren AK Parti Grup Başkanveli Ahmet Aydın, CHP'nin daha önce Musul, Kerkük ve Süleymaniye'yi masa başında kaybettiğini bu yüzden Şah Fırat operasyonuna yönelik olarak eleştiri haklarının bulunmadığını ifade etti.

 

 

 

"Masa başında Musul'u Kerkük'ü verenlerin kalkıp bu kürsüde konuşmaya hakları yoktur. Masa başında Musul'u verdiniz, Kerkük'ü verdiniz, Süleymaniye'yi verdiniz; kalkıp şimdi de 'Türkiye toprak kaybediyor, bayrağı indirdiniz' demeye hakkınız yok. Türkiye Cumhuriyeti tek bir karış toprak kaybetmemiştir. O yangının içinde bir tek askerini vermeden tereyağından kıl çeker gibi emanetlerini almıştır"

 

Bu haber 2,500 kez okundu.

 
Bu haber toplam 2074 defa okunmuştur
Sadece Musul kerkük değil
kamil kahraman
Batı Trakya yı da masada kaybettik.
24 Şubat 2015 Salı 12:34
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri