Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Davutoğlu'ndan 'Beygir'e ağır cevap

28.08.2011 13:42
Davutoğlu'ndan "Amerika'nın posta beygiri" hakaretinde bulunan Bahçeli'nin danışmanına: 'Edep ya hu'
Dışişleri Bakanı Davutoğlu, kendisi için "Amerika'nın posta beygiri" ifadesini kullanan MHP lideri Bahçeli'nin Başdanışmanı Vahapoğlu'na sert tepki gösterdi.
 
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, kendisi için "Amerika'nın posta beygiri" ifadesini kullanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Mustafa Hidayet Vahapoğlu'na sert tepki gösterdi.
 
Kosova'nın başkenti Priştine'de konuya ilişkin soruyu cevaplandıran Bakan, "Mübarek Ramazan günü böyle bir ifadeyi kullanana tek şey söylenir: Edep ya hu!" dedi. Davutoğlu söz konusu ifadeyi kullanan şahsı tanımadığını belirtirken, "Onu, edep ve vicdan sahibi MHP'li kardeşlerime havale ediyorum." ifadelerini kullandı. Davutoğlu, her zaman devlet geleneğine atıf yapan Bahçeli'nin bu durum karşısında alacağı tutumun kendisi için önemli bir kriter teşkil edeceğinin de altını çizdi.
 
ZAMAN 
Bu haber toplam 2858 defa okunmuştur
iki kez
sorun
anlatma bozuklugumu var bu haber sitesinde yada okuyucuya heycanmıolsun diye yapıyorsunuz arkadaş baştan başlıyorum okumaya altındada aynı cümleleri bir kac kelime daha ekleyip haberi uzun gösteriyorsunuz okumakdan sogutmayın insanı :D (ciddiyiz arkadaş )
28 Ağustos 2011 Pazar 17:07
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri