Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Davutoğlu: "Bu yalanı yayanlar ihanet içinde!"

15.07.2013 13:09
Suriye'nin Lazkiye şehrindeki askeri üsse düzenlenen hava saldırısının, Türkiye'deki bir üstten yapıldığı iddialarına Ahmet Davutoğlu'ndan sert yanıt geldi.

İsrail'in Suriye saldırısında Türkiye'de bir üssü kullandığına ilişkin dış basında çıkan iddialar yanıt veren Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu "Bu, hiçbir karşılığı olmayan, tamamıyla yalan, hiçbir gerçek payı olmayan bir haberdir. Türkiye'nin İsrail ile herhangi bir askeri operasyonun parçası olması söz konusu değildir" dedi.

Rusya'nın RT kanalının haberinde, Lazkiye şehrindeki askeri üsse düzenlenen hava saldırısının, Türkiye'deki bir üsten yapıldığı iddia edildi. İddiaya göre "İsrail uçakları Türkiye'deki üsten havalandı ve Suriye hava sahasına girmemek için Lazkiye'de deniz üzerinden gitti"

İsrail'in Suriye saldırısında Türkiye'de bir üssü kullandığına ilişkin dış basında çıkan iddialar yanıt veren Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu "Bu, hiçbir karşılığı olmayan, tamamıyla yalan, hiçbir gerçek payı olmayan bir haberdir. Türkiye'nin İsrail ile herhangi bir askeri operasyonun parçası olması söz konusu değildir" dedi.

Bu haber toplam 2490 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri