Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Memur-sen'den yaralı mehmetçik ziyareti

03.04.2011 14:25
Memur-sen Genel başkanı Ahmet Gündoğdu'dan Yaralı Mehmetçiklere Hatay'da ziyaret

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesine bağlı Kaypak köyü yakınlarında terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada yaralanan Mehmetçikleri, tedavi gördükleri Osmaniye Devlet Hastanesi’nde ziyaret etti. Mehmetçiklere çiçek veren Gündoğdu, “Sizler, bizim gözbebeğimiz, gözümüzün nurusunuz. Birer çiçeksiniz. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanız için, milletimizle birlikte duacıyız” şeklinde konuştu.

 

Burada bir açıklama yapan Gündoğdu, seçimin yaklaşmasıyla, terörden medet uman, gözyaşından kendisine menfaat devşirenlerin yeniden sahneye çıktığını belirterek, milletçe uyanık olmamızı, bu fırsatçıların ekmeklerine yağ sürmememiz gerektiğini söyledi.

 

Terör örgütleriyle işbirliği içinde olan siyasi partilerin ve örgütlerin bulundukları yeri yeniden gözden geçirmesi gerektiğini söyleyen Gündoğdu, “Biz ülkemiz için, insanlık için sendikacılık yapıyoruz. Silivri’ye de İmralı’ya uzağız. Buralara selam gönderip, ordan gelen talimatla sendikacılık, siyaset yapanları bir kez daha milletimizin sesine kulak vermeye çağırıyoruz. Bu milletin birlik ve beraberliğinin şifresi, Çanakkale ruhudur. Bu ruh yeniden tesis edilmeli, aramıza ekilen ayrılık ve nifak tohumlarının yeşermesine fırsat vermemeliyiz” dedi.

Yaralı askerlerimize Allah’dan acil şifalar dilediğini de ifade eden Gündoğdu, “Bir Mehmetçiğimizin şehit olduğunu öğrendik. Allah’tan kendisine rahmet dilerken, silah arkadaşlarına, ailesine ve milletimize baş sağlığı diliyorum. Yaralı Mehmetçiklerimize de Allah’tan acil şifalar diliyor, kendilerine, silah arkadaşlarına ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

Ahmet Gündoğdu, yaralı askerleri tek tek ziyaret ederek, sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

 

Osmaniye’nin Hasanbeyli ilçesine bağlı Kaypak köyü yakınlarında. teröristlerce döşenen mayının patlaması üzerine çatışma çıkmış, 6 askerimiz yaralanmış, yaralı askerlerden Zeynel Kapucu ise daha sonra şehit olmuştu. Yaralı Uzman Çavuş Abiter Çiçekçi ile erler Nihat Çağlar, Sunay İnanır, Yunus Uyuktaş ve Aykut Akpınar'ın tedavileri halen Osmaniye Devlet Hastanesi’nde sürüyor.

 

Kaynak:
Bu haber toplam 2776 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri