Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP'li vekil Ahmet Hakan'ı çıldırttı

16.12.2010 14:18
Ahmet Hakan dün gece kariyerinin en zor programlarından birine imza attı. Hakan, sayısız uyarısına rağmen CHP'li konuğunu susturamayınca adeta çıldırdı.

Ahmet Hakan dün gece kariyerinin en zor programlarından birine imza attı. Hakan, sayısız uyarısına rağmen CHP'li konuğunu susturamayınca adeta çıldırdı

CHP'nin meclisteki bütçe görüşmelerinde gündeme taşıdığı Kayseri'deki yolsuzluk iddialarının tartışıldığı programa Ahmet Hakan'ın tepkisi damga vurdu.

Yolsuzluk iddialarına konu olan kişinin savunmasını üstlenen ve Ahmet Hakan'ın deyimiyle 'AKP'ye yakınlığıyla bilinen' avukat Yakup Erikel ile CHP Kayseri milletvekili Şevki Kulkuloğlu canlı yayında iddiaları tartıştı. Ancak, CHP'li vekil program boyunca avukat Yakup Erikel'i adeta bir savcı gibi sorgulamaya başlayınca programda işler karıştı.

Kulkuloğlu, hem susmak bilmeyip hem de moderatörün uyarılarını takmayınca Ahmet Hakan'ı çileden çıkardı. Hakan, CHP'li vekilin programı içinden çıkılmaz hale getirmesi karşısında en sonunda Kulkuloğlu'nun sesini kısarak yayına devam etti.Gazeteciler.com

Bu haber toplam 2390 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri