Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki!

04.02.2016 00:30
CHP'deki portre tartışması sürüyor! İddianın sahibi Ayni Nazlıaka'nın ihracının da gündeme geldiği tartışmalarla ilgili CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun sözleri Ahmet Hakan'ı kızdırdı.

CHP'deki Atatürk tartışmasına Ahmet Hakan da karıştı. Kılıçdaroğlu'nun Atatürk portresiyle ilgili sözlerine Ahmet Hakan, "Türkiye ateş çemberinde, siz dedikoduyu tartışıyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.

Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sorularını cevapladı. Meclis'te indirildiği söylenen Atatürk portresiyle ilgili CHP Sözcüsü Selin Sayek Böke'nin Parti Meclisi'ni işaret etmesiyle yeniden alevlenen tartışmaları değerlendiren Kılıçdaroğlu, "CHP gibi bir partide böyle bir şeyin olması mümkün değildir" diye konuştu.

AHMET HAKAN TEPKİ GÖSTERDİ

Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri üzerine konuşan Ahmet Hakan, yaşanan tartışmalara tepki gösterdi. Ahmet Hakan şöyle konuştu;

"Kusra bakmayın ama, sizin partinizden neşet etmiş çok saçma bir tartışma.. Çöpe atıldı dendi, atılmadı kaldırıldı dendi, kaldırılıp yeniden asıldı dendi... Türkiye ateş çemberinde.. İstanbul'un fethi öncesi Bizans'ın melek tartışması gibi, CHP'de bu hayali olay, dedikodu tartışılıyor.. Madem bu bir dedikodu, neden tartışılıyor?"

Bu haber toplam 2178 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri