Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan'dan Tarafsız Bölge'de Aydın Doğan savunması

06.03.2014 12:13
Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'nin dünkü bölümünde hukuk ihlalleri başlığı altında adeta Aydın Doğan'ı aklama gecesi düzenlendi.

Tarafsız Bölge'de telefon kayıtları, şantaj iddiaları ve "hukuk ihlalleri" tartışıldı. Programa Ahmet Hakan'ın Aydın Doğan'ı savunduğu anlar damga vurdu.

SES KAYITLARINDA AYDIN DOĞAN'IN ADI GEÇTİ

Başbakan Erdoğan ile Sadullah Ergin'e ait olduğu ileri sürülen ses kayıtları internete düşmüştü. Bu konuşmaların bir bölümünde medya patronu Aydın Doğan'ın da ismi geçmiş, konuşmanın o bölümleri gündeme oturmuştu. Ardından Doğan medyasındaki gazeteciler arasında Aydın Doğan'ı savunmak üzerine bir yarış başladı. Bu yarışta başı çekenlerden biri de Ahmet Hakan'dı.

PATRONU SAVUNMA YARIŞI

Hakan, CNN Türk'te sunduğu Tarafsız Bölge adlı programda Duygun Yarsuvat, Sibel İnceoğlu, Oktay Uygun, Turgut Kazan ve Nevzat Yalçıntaş'ı konuk etti. Konukların konuşmalarını bölerek sürekli araya giren Ahmet Hakan, patronunu savunmak için dakikalar boyu mücadele verdi. Öyle ki programı "Benim patronum bir melektir"e çevirme noktasına geldi.

SORU SORUP KAHKAHA ATAN TEK MODERATÖR

Ahmet Hakan konuklarına "Bir Başbakan, ülkesi için, milleti için yargıya müdahale edebilir mi" gibi sorular sorarak, ardından da kahkahayı patlattı. 

Ahmet Hakan'ın Aydın Doğan'ı savunma üzerine kurulu moderatörlüğü sosyal paylaşımın da dikkatinden kaçmadı. Twitter'da durumu fark eden kullanıcılar, bu dikkat çekici yorumu attıkları tweetlerle protesto etti. 

DOĞUM GÜNÜNDE GARSONLUK DA YAPMIŞTI

 

Ahmet Hakan, birkaç yıl önce de Aydın Doğan'ın doğum günü kutlamasında, Ertuğrul Özköz, Enis Berberoğlu, Metehan Demir gibi isimlerle birlikte patronuna yatta garsonluk hizmeti sunmuştu. 

ensonhaber

Bu haber toplam 2754 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri