Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ahmet Hakan'ın annesi güldürdü!

31.08.2013 23:40
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden gazeteci Ahmet Hakan Coşkun’a taziye ziyaretinde bulundu.

İNTERNET HABER - Ziyarette Ahmet Hakan’ın annesi Vesile Coşkun, Kılıçdaroğlu’na, "Ben sizi desteklerdim, eşim desteklemiyordu. Sizin yüzünüzden bayağı münakaşalarımız oldu" demesi gülüşmelere neden oldu. Güldüren diyaloğa Ahmet Hakan da, "Size oy vermiyordu" diyerek katıldı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde babası Hamdi Coşkun’u kaybeden gazeteci Ahmet Hakan Coşkun’un Silivri’deki evine gelerek taziye ziyaretinde bulundu. Gazeteci Coşkun kendisiyle sohbet eden Kılıçdaroğlu’na Ergenekon davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ’a ziyaretini sordu. Kılıçdaroğlu ise Başbuğ’un moralinin gayet iyi olduğunu ancak tablodan rahatsız olduğunu ifade etiğini söyledi.

BABASI CHP'YE OY VERMEMİŞ

Ziyaretin en ilginç diyaloğu ise Ahmet Hakan’ın annesi Vesile Coşkun ile Kılıçdaroğlu arasında yaşandı. Anne Coşkun, "Ben sizi çok destekliyordum eşim desteklemiyordu. Aramızda bir tartışma vardı. Sizin şahsınızda bir şey yoktu partiden dolayı desteklemiyordu. Sizin yüzünüzden bayağı münakaşalarımız oldu" demesi gülüşmelere neden oldu. Ahmet Hakan da "Size oy vermiyordu" diyerek diyaloğa katıldı. Kendisine ikram edilen çayı içen Kılıçdaroğlu daha sonra Silivri’den ayrıldı.

Bu haber toplam 1726 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri