Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ajda Pekkan'dan Türk halkını kızdıracak yazı

03.06.2014 09:38
Süperstar lakaplı pop sanatçısı Ajda Pekkan'ın köşe yazısı takipçileri tarafından büyük tepki gördü. 'Biz Türkler ter kokar mıyız? Biz kabul etmesek de demek ki kokuyoruz arkadaşlar' sözlerine yer verdiği yazı Türk halkını da kızdıracak.

Türk pop müziğinin 'Süperstar' lakaplı sanatçısı Ajda Pekkan, kaleme aldığı köşe yazısıyla hayranlarını kızdırdı. Köşesinde yazın gelmesiyle beraber ter kokularının arttığını söyleyen Pekkan, 'Biz Türkler ter kokar mıyız? Buna ben şimdi 'Evet kokarız' desem, bazıları üzerime çullanır. O yüzden sözü yabancılara bırakıyorum. Bugüne kadar Türkiye'ye gelip de ter kokusundan şikâyet eden, bununla ilgili sosyal medyada yazılar yazan bir sürü ünlü oldu. Biz kabul etmesek de demek ki kokuyoruz arkadaşlar' diye yazması takipçileri tarafından tepkiyle karşılandı. Pekkan'ın restoranlarda servis yapan çalışanların da bu konuda çok dikkatli olmalarını belirttiği yazısı sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

Bu haber toplam 1924 defa okunmuştur
TERE KURBAN OLSUNLAR
Mehmet MEHMETÇİK
Tere kurban olsunlar onların hepside "nok"lu geziyorlar tuvaletlerinde bile taharet muslukları yok.Hepsinde "nok" kokusuyla karışık ağır parfüm kokusu duyarsınız.
21 Ağustos 2014 Perşembe 13:58
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri