Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti 13 ilin ilçe adaylarını açıkladı

21.01.2014 15:32
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, başta Ankara olmak üzere 13 ilin kesinleşen ilçe adaylarını duyurdu.

Açıklanan adaylar, Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa illerine bağlı ilçelerden oldu.

AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI

Araban: Mehmet Özdemir

Islahiye: Kemal Vural

Karkamış: Nuh Kocaarslan

Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan

Nurdağı: Mehmet Yıldırır

Oğuzeli: Süleyman Akgün

Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Şehitkamil: Mehmet Rıdvan Fadıloğlu

Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu

AK PARTİ KAYSERİ İLÇE ADAYLARI

Akkışla: Ali Ergül

Bünyan: Şinasi Gülcüoğlu

Develi: Mehmet Cabbar

Felahiye: Vural Coşkun

Hacılar: Doğan Ekici

İncesu: Zekeriya Karayol

Kocasinan: Mustafa Çelik

Melikgazi: Memduh Büyükkılıç

Özvatan: Nasip Aksoy

Pınarbaşı: Yusuf Kemal Altıparmak

Sarıoğlan: Ali Taştan

Sarız: Ömer Akpınar

AK PARTİ ANKARA İLÇE ADAYLARI

Altındağ: Veysel Tiryaki

Akyurt: Gültekin Ayantaş

Ayaş: Bülent Taşan

Bala: İbrahim Gürbüz

Beypazarı: Tuncer Kaplan

Çankaya: Barış Aydın

Çamlıdere: Hazım Caner Can

Çubuk: Tuncay Acehan

Elmadağ: Gazi Şahin

Etimesgut: Rıza Gezer

Evren: Abdulkadir Demirci

Gölbaşı: Fatih Duruay

Güdül: Havva Yıldırım,

Haymana: Hacı Aysu,

Kalecik: Filiz Ulusoy,

Kazan: Lokman Ertürk,

Keçiören: Mustafa Ak

Nallıhan: Mehmet Mete

Polatlı: Yakup Çelik

Pursaklar: Selçuk Çetin

Sincan: Mustafa Tuna

Şereflikoçhisar: Ferda Polat

Yenimahalle: Adem Ceylan

AK PARTİ BURSA İLÇE ADAYLARI

Nilüfer: Mustafa Esgin

Harmancık: Mustafa Çetinkaya

Büyükorhan: Hasan Taş

Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu

İznik: Osman Sargın

Yıldırım: İsmail Hakkı Edebali

Osmangazi: Mustafa Dündar

Gemlik: Refik Yılmaz

Yenişehir: Süleyman Çelik

Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan

Kestel: Yener Acar

İnegöl: Alinur Aktaş

Mudanya: Arif Bayrak

Orhangazi: Neşet Çağlayan

AK PARTİ MALATYA İLÇE ADAYLARI

Battalgazi: Selahattin Gürkan

Yeşilyurt: Hacı Uğur Polat

Akçadağ: Ali Kazgan

Arapgir: Haluk Cömertoğlu

Arguvan: Vahap Doğan

Hekimhan: Kemal Deniz

Darende: Dr. Süleyman Eser

Doğanşehir: Vahap Küçük

Doğanyol: Recep Gülbey

Kale: Cemal Akdemir

Kuluncak: Mehmet Boyraz

Pütürge: Mehmet Polat

Yazıhan: Nevzat Öztürk

AK PARTİ KOCAELİ İLÇE ADAYLARI

 

İzmit: Nevzat Doğan

Derince: Ali Haydar Bulut

Körfez: İsmail Baran

Başiskele: Hüseyin Ayaz

Gebze: Adnan Köşker

Karamürsel: İsmail Yıldırım

Gölcük: Mehmet Ellibeş

Darıca: Şükrü Karabacak

Kartepe: Hüseyin Üzülmez

Çayırova: Şevki Demirci

Dilovası: Ali Totar

Kandıra: Ünal Köken

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI

Onikişubat: Hanefi Mahçiçek

Dulkadiroğlulları: Necati Okay

Elbistan: Durmuş Küçük

Andırın: Baki Tezcan Afşin

Afşin: Mehmet Fatih Güven

Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın

Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ

Türkoğlu: Osman Okumuş

Ekinözü: Nuri Çeleğen

Nurhak: Ali Uzun

Çağlayangeçit: Üzeyir Kızılseki

AK PARTİ ANTALYA İLÇE ADAYLARI

Akseki: İsmet Uysal

Aksu: Halil Şahin

Alanya: Hasan Sipahioğlu

Demre: Süleyman Topçu

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Elmalı: Ümit Öztekin

Finike: Nail Dülgeroğlu

Gazipaşa: Adil Çelik

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

İbradı: Muharrem Kaya

Kaş: Halil Kocaer

Kemer: Yusuf Uras

Kepez: Hakan Tütüncü

Konyaaltı: Remzi Sadi

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

Manavgat: Recep Barut

Muratpaşa: Cihan Bulut

Serik: Ramazan Çalık

AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI

Beylikova: Özkan Alp

Çifteler: Metin Özen

Günyüzü: Mehmet Remzi Arayıt

Han: Mutafa Pekak

Odunpazarı: Nevzat Önder

Tepebaşı: Orhan Soydaş

İnönü: Kadir Bozkurt

Mahmudiye: Ayşe Güney

AK PARTİ KONYA İLÇE ADAYLARI

Ahırlı: İsa Akgül

Akören: Muzaffer Tuzlukçu

Akşehir: Salih Akkaya

Altınekin: Ali Poçan

Beyşehir: Murat Özaltun

Bozkır: İbrahim Gün

Cihanbey: Mehmet Kale

Çeltik: Mehmet Ekizoğlu

Çumra: Mehmet Oğuz

Derbent: Hamdi Acar

Derebucak: Ahmet Kısa

Doğanhisar: Möer Kayhan

Emirgazi: Süleyman Kaygısız

Ereğli: Özkan Özüven

Güneysınır: İsmail Özcan

Hadim: Ahmet Hadimoğlu

Halkapınar: Mesut Önder

Hüyük: Mehmet Şahin

Ilgın: Halil İbrahim Oral

Kadınhan: Mehmet Nuri Ödük

Karapınar: Mehmet Yaka

Karatay: Mehmet Hançerli

Kulu: Ahmet Yıldız

Meram: Fatma Toru

Sarayönü: Nafiz Solak

Selçuklu: Uğur İbrahim Altay

Seydişehir: Mehmet Tutal

Taşkent: Osman Arı

Tuzlukçu: Mustafa Sak

Yalınhüyük: Hasan Koçer

Yunak: Abdullah Emre Demirhan

AK PARTİ DENİZLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

 

Acıpayam: Hulusi Şevkan

Babadağ: Salim Demirezen

Baklan: Yusuf Gülsever

Bekilli: Yaşar Halil Yiğit

Beyağaç: Mustafa Akçay

Bozkurt: Ali Kavsara

Buldan: Ahmet Kırık

Çal: Osman Saruhan

Çameli: Cengiz Arslan

Çardak: Mahmut Öztürk

Çivril: Gürvan Güven

Güney: Halil Ayhan

Honaz: Turgut Devecioğlu

Kale: Erkan Hayla

Merkezefendi: Muhammed Subaşıoğlu

Pamukkale: Hüseyin Gürlesin

Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş

Serinhisar: Mehmet Kobaş

Tavas: Turhan Veli Akyol

AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE ADAYLARI

Bağlar: Alaattin Parlak

Bismil: Ali İhsan Merdanoğlu

Çermik: Mehmet Akdağ

Çınar: Mehmet Ali Arzu

Çüngüç: Zübeyir Arslanca

Dicle: Mehmet Faysal Ensarioğlu

Eğil: Mehmet Karakaş

Ergani: Abbas Hüseyinoğlu

Hani: Mehmet Fatih Kaygan

Hazro: Faruk İncel

Kayapınar: Mehmet Zülküf Güneli

Kocaköy: Mehmet Tahir Kılıç

Kulp: Abdullah Özgen

Lice: Mehmet Sait Demir

Silvan: Garip Gündoğdu

Sur: Abdurrahman Kurt

Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu

AK PARTİ ERZURUM İLÇE ADAYLARI

Aşkale: Enver Başaran

Aziziye: Muhammed Cevdet Orhan

Çat: Melik Yaşar

Hınıs: Sebahattin Kızıltaş

Horasan: Abdulhatem Bastem

İspir: Osman Çakır

Karaçoban: Sedat Gümüş

Karayazı: Seyfettin Kırık

Köprüköy: Osman Belli

Narman: Yücel Ahmet İşleyen

Oltu: İbrahim Ziyrek

Olur: Rüstem Polat

Palandöken: Orhan Bulutlar

Pasinler: Ünsal Sertoğlu

Pazaryolu: Recep Kaplan

Şenkaya: Görbil Özcan

Tekman: Müfit Bingöl

Tortum: Hasan Çakmak

Uzundere: Muhammet Halis Özsoy

Yakutiye: Ali Korkut

ensonhaber

Bu haber toplam 1366 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri