Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti'de 4 ilin ilçe adayları belli oldu

16.01.2014 19:45
Yerel seçimler öncesi tüm büyükşehir ve il belediye başkan adaylarını açıklayan AK Parti'nin Adana, Antalya, Aydın ve Balıkesir'in ilçe belediye başkan adayları da belli oldu.

Adayları belirlenen illerin milletvekillerini parti genel merkezine davet ettiklerini belirten Şahin, milletvekillerine konuyla ilgili bilgilendirme yapıldığını dile getirdi.

 Adana ilçe belediye başkan adayları:

Aladağ: Mustafa Akgedik

Ceyhan: Alemdar Öztürk

 

Çukurova: Cüneyt Karaaslan

 

Feke: Cuma İş

 

İmamoğlu: Kadir Altunköse

 

Karaisalı: Yusuf İyi

 

Karataş: Sinan Gül

 

Kozan: Kazım Özgan

 

Pozantı: Ramazan Demir

 

Saimbeyli: Mustafa Uyanık

 

Sarıçam: Ahmet Zenbilci

 

Seyhan: Azim Öztürk

 

Tufanbeyli: Remzi Ergü

 

Yumurtalık: Turgut Erişmen

 

Yüreğir: Mahmut Çelikcan

  

-Antalya ilçe belediye başkan adayları:

 

Akseki: İsmet Uysal

 

Aksu: Halil Şahin

 

Alanya: Hasan Sipahioğlu

 

Demre: Süleyman Topçu

 

Döşemealtı: Nurettin Tursun

 

Elmalı: Ümit Öztekin

 

Finike: Nail Dülgeroğlu

 

Gazipaşa: Adil Çelik

 

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

 

İbradı: Muharrem Kaya

 

Kaş: Halil Kocaer

 

Kemer: Yusuf Uras

 

Kepez: Hakan Tütüncü

 

Konyaaltı: Remzi Sadi

 

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

 

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

 

Manavgat: Recep Barut

 

Muratpaşa: Cihan Bulut

 

Serik: Ramazan Çalık

  

-Aydın ilçe belediye başkan adayları

 

Bozdoğan: Ali Erkut

 

Buharkent: Mehmet Erol

 

Çine: Celalettin Kocamaz

 

Didim: Ufuk Döver

 

Efeler: Yalçın Pekgüzel

 

Germencik: Fuat Öndeş

 

İncirliova: Kazım Günaydın

 

Karacasu: Kutsi Küçükyörü

 

Karpuzlu: Hilmi Dönmez

 

Koçarlı: Abdullah Arıcı

 

Köşk: Rıfat Kadri Kılınç

 

Kuşadası: Engin Berberoğlu

 

Kuyucak: Metin Ertürk

 

Nazilli: Mustafa Acar

 

Söke: Metin Yavuz

 

Sultanhisar: Ertegün Ünal

 

Yenipazar: Zafer Savcı

  

-Balıkesir ilçe belediye başkan adayları

 

Altıeylül: Zekai Kafaoğlu

 

Ayvalık: Hakan Kayaalp

 

Balya: Şaban Özel

 

Bandırma: Recep Şekerci

 

Burhaniye: Necdet Uysal

 

Bigadiç: İsmail Avcu

 

Dursunbey: Ramazan Bahçavan

 

Edremit: Özkan Kostak

 

Erdek: Hüseyin Aysan

 

Gömeç: Kazım Arslan

 

Gönen: Hüseyin Yakar

 

Havran: Emin Ersoy

 

İvrindi: Recai Baytar

 

Karesi: Yücel Yılmaz

 

Kepsut: İsmail Cankul

 

Manyas: Hasan Kahraman

 

Marmara: Süleyman Aksoy

 

Savaştepe: Turhan Şimşek

 

Sındırgı: Ekrem Yavaş

 

Susurluk: Hüseyin Hızlıoğlu 

Bu haber toplam 1290 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri