Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti gövde gösterisi yapacak

07.03.2015 16:35
'Hep Birlikte Yeni Türkiye' sloganıyla seçim gezilerine başlayacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, toplam 60 ilde miting gerçekleştirecek. Facebook Twitter Linkedin Google

Seçim çalışmalarını ve adaylık sürecini titizlikle sürdüren AK Parti, dev buluşmalar için kolları sıvadı. Geniş katılımlı buluşmalarla sadece seçimler için değil, yeni Anayasa, başkanlık sistemi, çözüm süreci ve 2023 hedeflerini içeren birçok konuda önemli mesajlar verilecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu yarın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Mardin’deki programa katılacak ve yeni GAP Eylem Planı’nı açıklayacak. Tüm illerde kongre sürecinin tamamlanmasının ardından yeni seçilen teşkilat başkanları 21 Mart’ta Ankara’da bir araya gelecek. Davutoğlu, “Silah bırakma çağrısı”nın ardından kritik önem taşıyan Nevruz Bayramı’na denk gelen konuşmada çözüm süreciyle ilgili önemli mesajlar verecek.

ADAYLARA DEV ORGANİZASYON

AK Parti’nin bir diğer buluşması ise 1 Nisan’da Türkiye genelindeki AK Partili belediye meclis üyeleri dahil 13 bini kişi Ankara Arena’da biraraya gelecek. AK Parti’de dün başlayan mülakatlar sonrası listeler şekillendikten sonra 15 Nisan’da gövde gösterisi yapılacak. Milletvekili adaylarının tamamının katılımıyla dev bir tanıtım programı organize edilecek.

60 İLDE MİTİNG YAPACAK

“Hep Birlikte Yeni Türkiye sloganıyla seçim gezilerine başlayacak Davutoğlu Türkiye turuna Hakkari’den başlayacak. Davutoğlu, çözüm sürecinin kalbinin attığı yerlerden biri olan Hakkari’den bütün Türkiye’ye mesaj verecek. 60 ile gitmesi planlanan Davutoğlu bazı günlerde 3 ilde birden mitingi yapacak.

Bu haber toplam 1280 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri