Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti İzmir'deki Yaşam Anketini Açıkladı

28.09.2013 14:50
ktidar yaşam tarzına müdahale ediyor tartışmaları üzerine AK Parti bu konuda halkın nabzını tuttu.

Gezi Parkı eylemleri ile Türkiye'de yeniden başlayan 'İktidar yaşam tarzına müdahale ediyor' tartışmaları üzerine AK Parti bu konuda halkın nabzını tuttu.

LAİK İZMİR RAHATSIZ

AK Parti'nin araştırmasına göre yaşam tarzına müdahale edildiğini en çok İzmirliler dile getirdi. AK Parti'nin bir önce MYK toplantısında masaya yatırılan araştırma sonuçlarına göre, kıyılara gittikçe yaşam tarzına müdahale edildiğini düşünenlerin oranı artıyor.

İÇ KESİMLER HALİNDEN MEMNUN

Ancak iç kesimlerde bu oran yüzde 15-20 arasında değişiyor. Ankette yaşam tarzına müdahale edildiğini düşünenlerin oranı yüzde 55 civarında çıktı. Ankara ve İstanbul'da bu oran yüzde 35-40'lara düşüyor.

OY VERMEYENLER YAŞAM TARZINA MÜDAHALE VAR DİYORLAR

Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu'nun haberine göre; genel olarak kıyı şeridinde yaşam tarzına müdahale edildiğini düşünenlerin oranı yüzde 40-45 bandında yer alıyor. İç bölgelere doğru geldikçe bu oran yüzde 30'ların altına iniyor. Anket sonuçlarını değerlendiren AK Parti kurmayları, yaptırdıkları anketlerde hiçbir şekilde AK Parti'ye oy vermeyeceğini söyleyenlerin oranının yüzde 35-40 arasında çıktığını, yaşam tarzına müdahale edildiğini düşünenlerin de toplumun bu kesiminde yer aldığını dile getirdi.HABERVAKTİM

Bu haber toplam 1460 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri