Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK PARTİ K.MARAŞ TÜRKOĞLU BELEDİYE BAŞKANINA SORUYORUZ

29.07.2015 17:07

 

Satın Türkoğlu Belediye Başkanımızın tv yayınları ve demeçleriyle tanıtımını yaptığı inşaat durmuş durumda olup çalışan ekibe de yol verilmiştir. Gerekçe ise Başbakanlıktan ödenek alamadık olmuştur.

Kamuoyu olarak soruyoruz Belediye başkanı Sn. Osman Okumuş'a (AK PARTİ) gerekçe sizce de geçerli mi?

4. büyük cezaevine ödenek diyorsun ihaleye çıkan ve alanı dahi belli olan bu büyük projesi belli olan büyük bir inşaatın yapımının durdurulma gerekçesi çalışacak o ekibe yol verme gerekçeni gerçek gerekçeni Türk kamuoyuna açıklamanı bekliyoruz...

Hangi vicdandır hangi secdeye başkoyduğunun inandırıcılığıdır ki gereksi ve ilgisiz bir gerekçe sunarak çalışacak ekibe yol veriyorsun? Kul hakkı alarak hangi vicdanı rahatlatacaksın allaha vereceğin ifadede nasıl yüzün kızarmadan vereceksin. 

 

Soruyoruz kamuoyu olarak...İmanlı inançlı kullar olarak imanlı inançlı olduğunu düşündüğümüz sana sorıuyoruz sayın Okumuş ????

İNCİ KAYAR

 

 

Türkiye'nin 4. Büyük Cezaevi inşaatı Kahramanmaraş Türkoğlu Ceceli Mahallesinde 5000 mahkumun kalacağı açık cezaevi inşaatı başladı. 900 günde teslim edilecek açık hava cezaevinde, cezaevşnde yatanların yakınlarının kalması için otel kompleksleriyle birlikte büyük bir çalışma olacak.Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş'unda bizzat bulunması ve desteğiyle Cezaevi İnşaat sorumlusu Ercüment Kayar'ın ve ekibinin emekleriyle büyük bir hızla devam etmektedir inşaat. Rabbim yar ve yardımcıları olsun inşallah İnci Kayar (AKSU HABER) 25.07.2015 haberimdir. 

 

 

 

Bu haber toplam 3268 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri