Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti milletvekilinden Ahmet Hakan’a terör kapağı!

24.07.2015 01:14
AK Parti Ankara Milletvekili Dr. Ertan Aydın, Twitter’da CNN Türk programcısı ve Hürriyet yazarı Ahmet Hakan Coşkun’a terör olaylarıyla ilgili sosyal medyayı sallayacak bir cevap verdi.

AK Parti Ankara Milletvekili Dr. Ertan Aydın, Twitter’da seçim döneminde PKK’nın siyasal uzantısı gibi hareket eden HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş’ı defalarca programına çıkararak PR’ını yapan Ahmet Hakan Coşkun’u köşeye sıkıştıran cevaplar verdi.

DEMİRTAŞ’I SAZIYLA DĞEİL KALEŞNİKOFUYLA ÇAĞIRIRSIN ARTIK

Ertan Aydın, geçtiğimiz günlerde Cemil Bayık’ın çağrısının bir benzerini yaparak halkı silahlanmaya çağıran HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın CNN Türk ekranlarında PR’ını yapan Ahmet Hakan Coşkun’a “Bundan sonra Demirtaş’ı programına sazıyla değil kaleşnikofuyla çağırırsın artık” dedi.

AHMET HAKAN’DAN SKANDAL CEVAP!

Ahmet Hakan Coşkun ise Aydın’a Türkiye’nin bugün sınır ötesinde de operasyon başlattığı DAİŞ’le ilgili skandal bir cevap vererek, “Sen de IŞİD satırlarıyla gel istersen” dedi.

BEYAZ ÇORAP VE RAMAZAN’DA YATTA ALKOLLÜ PARTİ GÖNDERMESİ

Ahmet Hakan’la fena kafa geçen Aydın, “Beyaz çorapla geleceğim ben, yatta sorun olmaz inşallah” diye cevap vererek Ahmet Hakan’ın giydiği ve alay konusu olduğu beyaz çorap ve Ramazan ayında Aydın Doğan’la gezintiye çıkıp alkol aldığı yat gezisi göndermesinde bulundu.

TERÖR YANLILARINI AKLAMAKTAN İYİDİR

Aldığı cevap karşısında morali bozulan ve ne cevap vereceğini bilemeyen Ahmet Hakan Coşkun, “Milletvekili oldun sanıyordum, trol olmuşsun. Yazık…” diye cevap verdi.

Aydın ise yine Ahmet Hakan'ı zora sokan bir cevap vererek “Terör yanlılarını aklayıp paklamaktan iyidir” dedi.

İkili arasındaki tweetleşme çok sayıda RT ve mention alırken Ahmet Hakan Coşkun verdiği cevaplarla sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki çekti.

Haber 10

Bu haber toplam 2422 defa okunmuştur
Ahmet Hakan Fıkrası
ali kapu
A.H.Coşkun seçim döneminde propogandasını yaptığı HDP nin sırtını yasladığı PKK nın seçim sonrası silaha sarılıp katliamlara başlaması üzerine AHC Selocana sormuş; -Bu hal ne haldır Selo???" Selo cevap vermiş; - "Seçimde saz çaldık saz şimdidide oynayalım biraz" - Ama silahla oynuyorsun! - E PKK dediğin FABL kahramanı değil ki ahmet can! Terörist. Kaşıkla oynayacak değil ya. KELEŞ le oynayacak normal olarak....
24 Temmuz 2015 Cuma 09:40
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri