Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özdağ: Ölümden döndük

21.05.2014 17:42
AK Parti Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, maden faciasının ardından olay yerinde giden Başbakan Erdoğan'la birlikte yaşadıklarını anlattı.

AK Parti Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Duru Tv ekranlarında yayınlanan 'Başka Taraf' programında Selçuk Altındağ'ın sorularını yanıtladı. Özdağ, "Başbakan Erdoğan'ın aracı tekmelendi, milletvekili arkadaşımızın ve teşkilatın aracının camları kırıldı ve pert oldu, Ölümden döndük" dedi.

ÖLÜMDEN DÖNDÜK

Selçuk Özdağ, "Manisa Soma'da yaşanan maden faciası ile Türkiye tarihinde yaşanan en büyük iş kazasıyla karşılaştık" dedi. Kanunların yada önergelerin uygulamalara dönüşmediği sürece kazaları önlemeye yeterli olmadığına dikkat çeken Özdağ "CHP önerge verdik kabul edilse kaza olmazdı" açıklamalarının gerçekçi olmadığını söyledi.

ACIMIZI YAŞAMADAN PROVOKASYONA BAŞLADILAR

Özdağ "Hükümet olarak elbette eksiğimiz vardır. Bürokratlar ve bakanlıkların daha sıkı denetim yapması gerekiyordu" dedi. Özdağ maden yasasında da değişiklik yapmak gerektiğini ifade etti. Özdağ, 'Marjinal gruplar ve örgütler faciayla birlikte harekete geçti. Acımızı yaşayamadan provokasyonlar başladı diye konuştu.

ARAÇ PERT OLDU

Başbakan Erdoğan'ın Soma'da protesto edilmesini ile ilgili Özdağ, "Başbakan Erdoğan'ın aracı tekmelendi, milletvekili arkadaşımızın ve teşkilatın aracının camları kırıldı ve pert oldu, Ölümden döndük" dedi. Bir kısım medyanın olayı provoke ettiğini belirten Özdağ haberlerin çarpıtılarak iktidarın yıpranmak istendiğini söyledi.

Bu haber toplam 2534 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri