Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK PARTİ VE SP'DE YAPRAK DÖKÜMÜ

11.12.2012 01:51
Hizbullah cemaati hızlı başladı.
Bu ay içerisinde ismini açıkladıkları partiyle siyasi arenaya merhaba diyen Güneydoğu Hizbullah cemaati, ilk transferini gerçekleştirmek üzere.
 
HÜDA PAR ismiyle siyaset sahnesine ismini yazdırmak isteyen hizbulah cemaati, Ak Parti Diyarbakır il Başkanı ve Saadet Partisi Van İl Başkanlarını partilerine davet etmeye hazırlandığı bilgisi internet medyasına düştü.
 
Her iki il başkanının da davete sıcak baktığı ve Hüda Par'ın resmiyet kazandığı gün itibarıyla partilerinden istifa ederek kurulacak olan yeni partiye geçmeleri bekleniyor.
 
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) ve Saadet Partisi (SAADET) tarfından henuz idaa'larla ilgili yalanlama gelmemesi ise kafaları karıştırmaya devam ediyor.
 
ALTAN TAN VE ŞERAFETTİN ELÇİ DAVET EDİLEBİLİR
 
Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Diyarbakır milletvekili Altan Tan ve geçtiğimiz seçimlerde BDP'nin desteklediği Şerafettin Elçi'nin de davet edilecek kişiler arasında isminin geçtiği söyleniyor. Öte yandan kürt ve islamcı kişiliğiyle ön plana çıkan Av. Sıtkı Zilan'nında kurulacak olan HÜDA PAR'a sıcak baktığı biliniyor.
 
BDP'ye alternatif islami kürt partisi olma özelliği taşıyan Hür Dava Partisi (HÜDA PAR), İslamcı kürt aydınların yeni cazibe merkezi olarak görülüyor.
 
Furkan Kutluyol / habername.com
Bu haber toplam 1942 defa okunmuştur
ÖLMÜŞ ADAM NASIL PARTRİYE GEÇER
BİRİSİ
HABERDE ŞERAFETTİN ELÇİ'NİN DE HÜDA PARA'A GEÇECEĞİ SÖYLENMİŞ. BU HABERİ YAZAN AKILLININ HALİNE GÜLMEK LAZIM. ŞERAFETTİN ELÇİ ÖLELİ AYLAR OLDU! MASABAŞI UYDURMA HABERİN DANİSKASI....
05 Mart 2013 Salı 12:09
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
fitnenin yeni adresi bu olacak.
veli
yazık.bunlarda barzaninin türkiyedeki kolu olacak.fitnenin ikinci ayağı olacak..Allah şerlerinden korusun..amin..
12 Aralık 2012 Çarşamba 17:20
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri