Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti'den Gezi filmi

26.06.2013 00:20
AK Parti hazırladığı 28 dakikalık Gezi Parkı filmini tüm teşkilatlara ve basın kuruluşlarına yolladı.

 

AK Parti, Gezi Parkı olayları için bir mini film hazırladı. 28 dakikalık filmde görüntülere aynı zamanda metin de eşlik ediyor. "Büyük Oyun" isimli film AK Parti'nin Türkiye genelindeki tüm teşkilatlarına ve basın kuruluşlarına gönderildi.
 
'Bu Mayıs ayı Cumhuriyet tarihinin en parlak Mayıs ayıydı' vurgusuyla başlayan filmde, 'Büyük tuzak kuruldu, hedef Türkiye'ydi' deniliyor. Filmde, Dolmabahçe Camii'ne sığınan göstericilerin hareketleri ve Ankara'da Türk bayrağının yakılmasına da şu ifadelerle göndermede bulunuluyor: "Amaç belliydi. Mabedimiz kirletildi. Bağımsızlığımızın sembolü bayrağımız yakıldı."
 
Mini filmde, Gezi Parkı olaylarının başında 'çevreci eylem olduğunun' altı çizilirken, sonrasında şekil değiştirdiği belirtiliyor. Senaryonun ise yabancı güçler tarafından yazıldığının vurgulandığı 'Büyük Oyun' adlı filmde, CHP'ye yönelik sert suçlamalar ve 'başrolde demokrasiyi ilk günden hazmedememiş CHP var' ifadesi dikkat çekiyor. Mini film, Başbakan Erdoğan'ın miting görüntüleri ve verdiği mesajlarla bitiyor.


Bu haber toplam 1778 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri