Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti'den Sinop'taki provakasyona sert tepki

19.02.2013 01:16
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, BDP milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Levent Tüzel, Sebahat Tuncel ve Ertuğrul Kürkçü'nün Sinop'ta tepkiyle karşılanmaları ile ilgili olarak Twitter'da açıklamalarda bulundu.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "BDP'lilerin Sinop ziyareti esnasında ortaya konan provokasyonu kınıyorum. Her siyasi parti çok rahatlıkla 81 ilde faaliyet yapabilmelidir" dedi.
 
"ORTAYA KONAN PROVOKASYONU KINIYORUM"
 
BDP milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder, Levent Tüzel, Sebahat Tuncel ve Ertuğrul Kürkçü'nün Sinop'ta tepkiyle karşılanmaları ile ilgili olarak Çelik, "BDP'lilerin Sinop ziyareti esnasında ortaya konan provokasyonu kınıyorum. Her siyasi parti çok rahatlıkla 81 ilde faaliyet yapabilmelidir" dedi.
 
"CHP'LİLERİN SİLİVRİ'DEKİ HAREKET TARZINI ONAYLAMIYORUM"
 
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 67'si tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 276. duruşmasında jandarma ekiplerinin salonuna girmek isteyen gruba müdahale etmesini de değerlendiren Hüseyin Çelik, "CHP'liler, Silivri'de gövde zoruyla yargıyı etkilemeye çalışıyor. Ergenekon ve Balyoz davalarının sonuçlarını bekleyenler, Ak Parti'nin, kapatma davası devam ederken sergilediği olgunluğu örnek almalı. CHP'lilerin Silivri'deki hareket tarzını onaylamamakla birlikte, yaralanan CHP'li milletvekiline geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz" dedi. 
 

Bu haber toplam 1386 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri