Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Partili Vekilden Kılıç'a Fıkralı Cevap

26.04.2014 09:12
Başbakanlık 'Paralel'e Karşı Kendi ÜretecekTFF'den Çok Sürpriz 2020 Kararı!Türkiye’de Bir İlkAkdeniz'de 4 Büyüklüğünde DepremAnasayfaya DönKarakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 PuntoAK Partili Vekilden Kılıç'a Fıkralı CevapAnayasa Mahkemesi Başk

Anayasa Mahkemesinin 52. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Yüce Divan salonunda düzenlenen törende konuşan Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'a AK Parti kanadından tepki gelmeye devam ediyor.

AK Parti İzmir Milletvekili ve MKYK üyesi Hamza Dağ, halk arasında sıkça anlatılan bir fıkra ile cevap verdi. Haşim Kılıç'ı Murat 124 şoförüne benzeten AK Partili Dağ şu fıkrayı anlattı:

"Murat 124'ün şoförü, aracı arıza yapınca o sırada yoldan geçmekte olan bir Ferrari'yi durdurur. Ferrari'nin şoföründen kendisini benzinliğe kadar götürmesini rica eden şoför, aracını Ferrari'nin arkasına bağlar. Ferrari'yi kullanan şoför ise "yalnız, ben hızlı şoförüm. Eğer fazla hızlanırsam sellektör yap ben de yavaşlayayım."

Bu uyarıdan sonra çıkmışlar yola. Ferrari'nin şoförü hızlanmış, Murat 124'ün şoförü sellektör yaparak yavaşlatmış, bir kere, iki kere... Bu esnada Ferrari'yi kullanan şoför bir bakmış arkadan Porsche geliyor, hemen onu durdurmuş ve "Benzinliğe kadar yarışalım" demiş. Başlamışlar yarışa. Aynı anda helikopterle trafiği denetleyen trafik polisleri, bunları görmüş. Heyecanla telsizden merkeze bilgi vermiş:

"Bir Ferrari bir de Porshe yarışa girmişler. İşin tuhafı arkadaki Murat da durmadan sellektör yaparak onları sollamaya çalışıyor..."

Bu haber toplam 1716 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri