Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Partili vekile paralel yapıdan e-posta

18.01.2015 01:32
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, paralel yapının kendisine e-postayla mesaj yolladığını söyledi.


AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şanlıurfa’da bir toplantı sonrası paralel yapının güçlü isimlerinden birisinin kendisine ‘Türkiye’yi karıştıran dış güçler kim?’ diye e-posta attığını söyledi.

AK Parti’nin Gaziantep Şahinbey İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi gerçekleşti. Kongrede konuşan Erdoğan:

“PARALEL YAPININ GÜÇLÜ İSİMLERİNDEN BİR TANESİ BANA MAİL ATTI”

Milletvekili Erdoğan, “7 Şubat 2002’de bir güç Türkiye’nin Milli İstihbarat Teşkilatı’nın başındaki müsteşarı sorguya davet etti. Paralel yapının güçlü isimlerinden bir tanesi bana mail attı, ‘Mehmet bey siz Şanlıurfalılar Derneği’nde birlik ve beraberlik sağlamak ve çözüm süreci ile ilgili bir çalışma yapmışsınız, Türkiye’yi karıştıran dış güçler kim?’ diye bana soru soruyor ve sıralamış sorularını. Şimdi burada dikkat çekme istiyorum. Niçin biz bir siyasi hareketiz ve AK Parti iktidarının milletvekilleriyiz.

Çözüm süreci de bugünkü Başbakanımız, bugünkü Cumhurbaşkanımız Ben bu olaya bedenimi, partimi koydum dediği, önem verdiği bir olay. Niçin? Kan akmaması için ve bunu ben bir milletvekili olarak anlatmayacağım kim anlatacak. Ve anlatırken tepkiyi muhalefet koyarsa anlarım, niçin siyasi partidir, bizim muhalefetimizdir. Peki paralel yapının ve onların bölge temsilcilerine ne oluyor” dedi.

Bu haber toplam 2182 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri