Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Partili Vekilin Dedesi CHP'li Çıktı

02.11.2013 01:35
TBMM çalışmalarına başörtüsü ile katılacağını açıklayan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar'ın dedesinin CHP'li olduğu ve hala aktif olarak çalışmalarını sürdürdüğü ortaya çıktı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar'ın annesi Ayşegül Bayazıt, kızının herkes tarafından sevilen, aktif ve çalışkan bir siyasetçi olduğunu belirterek, "Şu an değişen nedir? Başına taktığı bir örtü mü değiştiriyor? O aynı Sevde... İnşallah her şey iyi olacak. Yeter ki Türkiyemlz zarar görmesin, gerilmesin" dedi.

"BABAM HALA CHP'DE AKTİF ÇALIŞIYOR"

Dragos'taki evinde, AA'ya konuşan Bayazıt, kendisinin 22 yaşında başörtüsü takmaya başladığını ifade ederek, "Ben CHP'li bir ailenin çocuğuyum. Babam Ali Şahin, iki dönem CHP Kahramanmaraş milletvekilliği yaptı. Ben o ailede doğdum, büyüdüm ve kendi isteğimle 22 yaşımda kapandım. Hiç bir zaman ailemden 'Neden kapandın' diye baskı görmedim, öyle bir ortamda büyüdüğüm ve yetiştiğim halde. Ne açmamı istediler ne de baskı yaptılar. Böyle ömrümü geçirdim. Babamla da gayet iyi anlaşırız. Yüzüme bir şey demese bile arkamdan bakışlarıyla çokmutlu olduğunu hissederim. Hiç bir sorun yaşamadık. Babam hala CHP'li, aktif çalışıyor" ifadelerini kullandı.HABERVAKTİM

Bu haber toplam 1598 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri