Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

''AKP"YE DİZ ÇÖKTÜRECEĞİZ''

29.06.2011 14:10
CHP Mersin Milletvekili İsa Gök, CHP'nin yemin törenine katılmamasıyla ortaya çıkan sorunun çözümü konusunda AKP iktidarına diz çöktüreceklerini söyledi.

CHP'lilerin boykot ettiği Meclis Genel Kurulu'nda yemin töreni devam ederken bahçede Show TV'nin yayınına katılan Gök, canlı yayında iddiala sözler sarf etti.

''CHP yemin krizini nasıl aşacak?'' sorusuna CHP'li Gök, ''Bunu AKP kuzu kuzu çözecek, çözmek zorunda.'' cevabını verdi. ''CHP, Meclis çalışmalarına katılmayacak bu bir sorun değil mi?'' şeklindeki soru üzerine Gök, ''Bu durumu AKP çözmek zorunda. AKP'ye bu konuda diz çöktüreceğiz.'' dedi.

Gök, sadece Mustafa Balbay ya da Mehmet Haberal'ın söz konusu olmadığını, diğer Ergenekon tutuklularının da serbest kalmasını istediklerini belirterek, ''AKP'ye bu konuda diz çöktüreceğiz. Bunu çözecek.'' dedi.

 

Bu haber toplam 2482 defa okunmuştur
Bu adami konusurken TV' de seyrettim.
Hakan Atil
Tam bir yalaka. Konusurken bile gozleri baska soyluyordu. Bu kiside yakinda siyaset mezarliginda yerini bulur. Bu kadar yalakaya CHP' liler bile dayanamaz.
29 Haziran 2011 Çarşamba 20:38
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
HAYIRRRRRR
Ahmet TÜRKAN
Referandumda Hayııırrr diye savunduğunuz darbe anayasasının mağduru olduğunuzu hala anlayamamışsınız. Sizin derdiniz aslında kendinizle. İçinde olduğunuz durumun farkında değilsiniz. Düzeltin anayasayı. Sivil anayasaya geçelim. Bırakın suçlu olanlar veya olmayanlar ile hukukçular ilgilensin. Suçu siyasete alet etmeyin Yazık oluyor demokrasimize.
29 Haziran 2011 Çarşamba 14:42
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri