Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu'na sert tepkiler

20.10.2011 12:30
Akşam Gazetesi yazarı Nagehan Alçı, Hakkari'de ki hain saldırının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hükümeti istifaya çağıran açıklamalarına tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu'nun ülkeyi kaosa sürüklemekle suçlayan Alçı " CHP'nin bir ağırlığı vardır, bir ismi vardır. Ayıptır." dedi.

AYIPTIR AKIL DIŞI

Kanal 24 ekranlarında Star yazarı Ahmet Kekeç'le Hakkari saldırılarını değerlendiren Nagehan Alçı, sıra CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına gelince tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu'nun terör saldırıları nedeniyle hükümeti suçlamasını anlamsız bulan Nagehan Alçı, " Bugün yaşanan terör yetmiyor, bunu yüz katına sürüklemek istiyor.

Artık ben elle tutulur bir muhalefet istiyorum. CHP'nin bir ağırlığı vardır, bir ismi vardır. Ayıptır. Böyle bir dönemde her şeyin hesabını iktidardan sormayı ve hükümeti istifaya çağırmayı akıl dışı buluyorum. " dedi.

BU TÜRKİYENİN MESELESİDİR

Star yazarı Ahmet Kekeç ise bugünlerde siyasi çekişmelerin bir kenara bırakılması gerektiğini ifade ederek" " CHP'nin koalisyon olduğu dönemde Kürt meselesini de biliyoruz. Onun bir ciddiyeti yok. Hükümeti eleştirebilir ama ben CHP'nin bu konuda ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Bugün için söylediğin şeyler anokranik karşılanıyor. Terörü bitirmek için ne öneriyorsun onu da bilmiyoruz. Şu günlerde siyasi çekişmeler bir kenara bırakılmalıdır. Bu sadece Ak Parti'nin meselesi değil, Türkiye'nin meselesi." diye konuştu.

Bu haber toplam 2090 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri