Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Başörtülü kızlar' partisi iptal edildi!

11.06.2014 13:04
Özellikle başörtülü genç kızların son yıllardaki favori dergisi Ala'nın düzenlediği parti, tepkiler nedeniyle iptal edildi.

İslami moda dergisi sloganıyla yola çıkan Ala Dergisi'nin düzenlediği "Tarihteki En Büyük Kızlar Partisi" gelen tepkiler üzerine iptal edildi. Asena'nın da sahne alacağı duyurulan partinin bilet ücreti ise 250 lira olarak açıklanmıştı.

En yüksek katılım ücretinin 3000 TL olan ve 5 yıldızlı otelde düzenlenecek partide ayrıca ödüllü kapak kızı yarışması düzenleneceği duyurulmuştu.

Ala Dergisi'nin 5 yıldızlı otelde düzenleyeceğini duyurduğu "kızlar partisi" gelen tepkiler üzerine iptal edildi. Asena'nın dışında Burcu Güneş'in de sahne alacağı partide ayrıca 5 bin lira ödüllü kapak kızı yarışması düzenleneceği duyurulmuştu.SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

Ala Dergisi'nin "Âlâ Fashion Party" afişi sosyal medyada büyük tepki topladı. Derginin editörleri mesaj yağmuruna tutulurken, partinin iptal edilmesi istendi. İşte twitter'daki o mesajlar;
"BU TEPKİYİ BEKLEMİYORDUK"

Partinin iptal edilmesinin ardından Ala Dergisi İmtiyaz Sahibi Gülsüm Çiçekçi, CNN Türk'te Cüneyt Özdemir'in sorularını cevapladı. Partiyle ilgili tehditler aldıklarını, editörlerin büyük baskı altında olduğunu söyleyen Çiçekçi, dergi editörlerinin çekindiklerini, sosyal medya üzerinden kendilerine oldukça ağır küfürler edildiğini iddia etti.
 

Bu haber toplam 5324 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri