Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Alex'in Yıldırım'dan duyduğu en kırıcı söz

08.10.2012 17:26
Alex de Souza bir konuştu, pir konuştu. Son dönemde yaşananların perde arkasını anlatan yıldız oyuncuyu, Yıldırım'ın sözleri fena üzmüş

 Kadro dışı kaldığı Gaziantep maçında saha kenarında oğluyla top oynaması hakkında Yıldırım'ın suçlaması yıldız oyuncuyu şoke etmiş.

Yıldırım'ın, Alex'i oğlunu kullanarak medyanın ilgi odağı olmakla eleştirmesi tecrübeli futbolcunun çok ağrına gitmiş.

Marriot Otel'de basın toplantısı düzenleyen Alex e Souza, Yıldırım'ın sözleri için "hayatım boyunca herhangi bir yöneticiden duyduğum en kırıcı şey" ifadelerini kullandı.

Yıldız futbolcu Alex kadro dışı bırakıldığı Gaziantepspor maçı sonrası Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile aralarında geçen görüşmenin ayrıntılarını böyle anlattı:

ELEŞTİRİLERİNE HAK VERDİM

Gaziantep maçının ardından başkan benimle konuştu. Twitter ve dergiye yaptığım açıklamalarda beni eleştirdi ve ben de ona hak verdim. Fenerbahçe'nin Zico'dan sonra Avrupa'da hedeflerini küçülttüğünü söyledim. Kendisi bana görüşmeden sonra hayatta duyduğum en acı şeyi söyledi. Gaziantep maçında kadro dışıydım.

KADRO DIŞI KALDIĞI MAÇA KÜÇÜK OĞLUNU GÖTÜRDÜ

Maça gidip gitmeme konusunda kararsız kaldım. Ama gittim. Kızlarımı da çağırdım ama onlar gelmek istemedi. Kızlarım bana "sen yoksan biz gitmeyiz" dediler. Ben de Felipe'yi aldım. Ona sormama bile gerek yoktu. Top için deli oluyor kendisi. Topun olduğu her şeyi izlemek istiyor. Bir önceki sezon da stada maçı izlemey glemişti. Ben olayım da da olmayayım.

Benim en çok üzüldüğüm şey de şu oldu. Başkan sahaya çocuğumla inip yedek kulübesinin önünde oynamamı sizlerin önünde çocuğumu kullanarak ilgi odağı olmakla suçladı. Bu da hayatım boyunca herhangi bir yöneticiden duyduğum en kırıcı şeydi.

"2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN FORMALI GÖRÜNTÜSÜNE İHTİYACIM YOK"

Tanrıya şükür herhangi bir kimsenin Fenerbahçe taraftarının ya da birisinin ilgisini çekmek için 300'den fazla maç oynayıp 180 küsür gol attıktan sonra 2 yaşındaki bir çocuğun formalı görüntüsüne ihtiyacım yok benim. " 

Bu haber toplam 5198 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri