Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Alex'ten Coritiba'ya imza!

17.10.2012 16:41
Fenerbahçe'den şok bir şekilde ayrılıp ülkesinin yolunu tutan 35 yaşındaki Sambacı'nın, Coritiba'ya bir görüşme yaptığı ve tarafların 2 yıllığına anlaştığı iddia edildi.
Fenerbahçe'den flaş bir şekilde ayrılıp, ülkesinin yolunu tutan Alex de Souza Coritiba'ya imza atacak. Brezilya basınında çıkan habere göre eski takımı Cruzeiro'yu reddeden Sambacı'nın, futbola başladığı kulüp olan Coritiba'ya cumartesi gününe kadar imza atacağı belirtildi.
35 yaşındaki oyuncuyla resmi temas kuran Coritiba'nın, Alex'le 16 Ekim Salı günü Couto Pereria Stadı'nda görüştüğü ve 2 senelik prensip anlaşmasına vardığı bildirildi. Brezilyalı'nın bu hafta içinde imza atacağı bildirilirken, resmi açıklamanın ise Coritiba kulübü tarafından 19 Ekim Cumartesi günü yapılacağı söylendi.
Haberde Coritiba yönetimi Alex'e olan ilgisini doğrularken, herhangi bir görüşmeyi ve anlaşmaya varıldığını reddettiği de bildirildi. Resmi açıklama yapılana kadar iki tarafında herhangi bir beyanat yapmayacağı söylendi.
Palmeireas ve Cruzeiro'nun yoğun ısrarlarına karşılık Alex'in, Coritiba'ya yakın olduğu belirtilirken, Sambacı'nın, futbola başladığı kulüpte jubile yapmak istediğinin altı çizildi.

KAYNAK: Sporx
 
Bu haber toplam 1974 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri