Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ali Kahramanlı'nın kriz anı kameralarda

04.07.2015 02:12
Mersin İdmanyurdu Başkanı Ali Kahramanlı'nın kalp krizi geçirme anı kameralarca saniye saniye görüntülendi.

Mersin İdmanyurdu Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı'nın, yeni teknik direktör Mesut Bakkal için yapılan imza töreni sırasında geçirdiği kalp krizi kameralara yansıdı. Kahramanlı'nın, imza töreninde konuşurken kalp krizi geçirdiğinin farkına vararak elini göğsüne götürmesi dikkat çekti. Teknik direktör Mesut Bakkal'ın konuşması sırasında başkan Kahramanlının nefes almakta zorlandığı görüldü.

2 GÜN İÇİNDE TABURCU EDİLMESİ BEKLENİYOR
Geçtiğimiz çarşamba günü kalp krizi geçiren Mersin İdman Yurdu Kulübt Başkanı Ali Kahramanlı'nın sağlık durumu iyiye gidiyor. Teknik direktör Mesut Bakkal'la sözleşme imzalanması sırasında Hilton Oteli'nde rahatsızlanan ve acil olarak Özel Doğuş Hastanesi'ne kaldırılan başkan Kahramanlı'ya önce anjiyo yapıldı. Kalbe giden 4 damarının tıkandığı tespit edilerek hemen ameliyata alındı. Ameliyat sonrası kontrol amaçlı yoğun bakıma alınan Kahramanlı, bugün de yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak servise alındı. Kahramanlı'nın sağlık durumunun gayet iyi olduğu ve 2 gün içerisinde de taburcu edilmesinin planladığı belirtildi.

Ali Kahramanlı'nın kriz anı kameralarda

KALBE GİDEN 4 DAMARI DEĞİŞTİRİLDİ
Başkan Kahramanlı'nın sağlık durumuyla iyiye gittiğini belirten Özel Doğuş Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sabri Seyis, Kahramanlı'nın 4 damarında tıkanma tespit etmeleri üzerine hemen ameliyata girmesine karar verildiğini söyledi. Ameliyatı gerçekleştiren Kalp-Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Alp Aslan ise yaklaşık 3 saat süren başarılı bir operasyonla 4 kalp damarını değiştirdiklerini söyledi. Kahramanlı'nın sağlık durumunun şu an gayet iyi olduğunu ve 2 gün içerisinde de taburcu etmeyi planladıklarını dile getiren Aslan, Kahramanlı'nın kalp rahatsızlığını aşırı yoğun iş temposu ve strese bağladı.

Bu haber toplam 1444 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri