Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altındal'ın kızı: Tehdit edildik

01.01.2015 14:39
Araştırmacı yazar Aytunç Altındal’ın sırlarla dolu ölümü üzerindeki sis perdesi kalkmadı. Altındal’ın öz kızı Emine Altındal sessizliğini bozdu.

Araştırmacı yazar Aytunç Altındal’ın sırlarla dolu ölümü üzerindeki sis perdesi kalkmadı. Uzun süren sessizliğini Vahdet için bozan Altındal’ın öz kızı Emine Altındal, “Kendi ailesinden yani biz çocukları veya öz kardeşleri tarafından kimse naaşını görmedi, gösterilmedi ve ailesinden kimse naaşı hastaneden teslim alamadı. Ölümü sanki önceden programlanmış ya da dizayn edilmiş gibi çok hızlı bir şekilde örtbas edildi ve bizim sorularımız havada bırakıldı!” dedi.

‘TEHDiT EDiLDiK!’

Şüphelerinin üzerine gittikçe tehdit aldıklarının altını çizen Emine Altındal, “Biz bu durumun üzerine gidince, ailesi ve çocukları olarak bir takım güçler tarafından medya aracılığı ile topa tutulduk. Bizlerin ilgisiz ve babası ile kötü ilişkileri olan çocuklar olduğumuz yazıldı çizildi. Hatta üstü kapalı olarak tehdit bile aldık. O yüzden medyadaki bu sessizlik tabii ki belirli nedenleri olan bir sessizlik” dedi.

Bu haber toplam 3582 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri