Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TrabzonsporUSA Derneği'nde yeni devir

15.02.2012 22:51
Amerika'da Trabzonspor'a gönül verenlerin desteğiyle her geçen gün büyüyen TrabzonsporUSA Derneği'nin Yönetim Kurulu'na yeni seçimler yapıldı

Amerika'da Trabzonspor'a gönül verenlerin desteğiyle her geçen gün büyüyen TrabzonsporUSA Derneği'nin Yönetim Kurulu'na yeni seçimler yapıldı. Başkanlığa Umut K. Uyar, Başkan Vekilliğine Evren Ugurbas, Başkan Yardımcılığına Larry Şuayip Tiyaloglu, Genel Sekreterliğe Nevzat Şişman, Saymanlığa Ahmet Kurşun, Genel Sekreter Yardımcılığına Rasim Murtezaoglu ve Yönetim Kurulu üyeliğine Nuri Cumur getirildi. Danışma Kurulu Başkanlığına ise Şaduman Gürbüz ve Danışma Kurulu Üyeliklerine Kaya Boztepe, Sadi Dinlenc ve Ekrem Aydın getirildi.


Yönetim kurulu adına açıklama yapan TrabzonsporUSA'nin yeni seçilen Başkanı Umut K. Uyar şunları söyledi: "Öncelikle Danışma ve Onur Kurulu Üyelerimiz Sn. Sadi Dinlenc,Sn. Şaduman Gürbüz ve Sn. Kaya Boztepe'ye verdikleri her türlü destekten dolayı teşekkür etmek isterim. TrabzonsporUSA Derneği, bu ay itibariyle Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu'nun (TADF) resmi bir üyesi olup, aramıza yeni katılan değerli üyelerimizin de desteğiyle çalışmalarına başlamıştır. Öncelikli hedeflerimiz arasında Amerika'da yaşayan ve Trabzonspor'a gönül veren tüm taraftarlarımız arasında koordinasyonun sağlanarak; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin düzenlenmesi gelmektedir. Mayıs ayında yapılan Geleneksel Türk Günü Yürüyüşü'nde Trabzonspor klubumuzun ve bölgemizin tanıtımına azami derecede katkı sağlayacak çalışmalara şimdiden başlanmıştır. Bu vesileyle bir kez daha yeni yönetim kurulumuza başarılar dilerim"
 

Trabzon USA'den NBA'deki Türk Basketbolculara Destek
22 Şubat Çarşamba günü oynanacak NJ Nets ve Orlando Magic maçında yer alacak Hidayet Türkoğlu ve Mehmet Okura destek amacı ileTrabzonsporUSAde destek vererek,basketbol maçına gidecek. Başkan Umut Uyar. Bu önemli maçta, iki gururumuz olan Hidayet Türkoğlu ve Mehmet Okur tüm Trabzonspor USA derneği olarak kucaklıyor ve destekliyoruz dedi.
 

Kaynak:
Bu haber toplam 2414 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri