Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ünlü oyuncu Steven Seagal Adnan Oktar ile Görüştü

17.07.2014 18:08
Amerikalı ünlü oyuncu ve yönetmen Steven Seagal ile Adnan Oktar Görüştü

Ünlü oyuncu ve müzisyen Steven Seagal Avrupa turnesi kapsamında vereceği konser için geldiği İstanbul'da A9 TV’de her gün canlı yayın yapan Adnan Oktar ile görüştü.

Tanışmanın ilk dakikalarında Sayın Adnan Oktar ünlü şarkıcının yüz ifadesinin çok temiz, sakin ve mütevazi olduğunu söyledi. Seagal bu iltifatlardan çok memnun oldu. Ardından Sayın Adnan Oktar, Steven Seagal’e Yaratılış Atlası isimli kitabını hediye etti. Ünlü şarkıcı, Yaratılış Atlası isimli eserin ‘muhteşem bir kitap olduğunu ve Adnan Oktar’ın tüm kitaplarının olağanüstü olduğunu, evrenin sırlarını kapsadığını söyledi. Ve Adnan Oktar’ın eserlerinden bazılarını detaylı okumak, incelemek için 3-4 hafta üzerinde çalışacağını söyledi.

Adnan Oktar görüşme sırasında dünyanın kan gölüne dönüştüğünü, barış için çalışma yapanların ise az ama güçlü azınlık olduğunu söyledi. Steven Seagal’ın da bu insanlardan olduğunu ve yakın gelecekte iyi ve barışçı insanların bir araya geleceklerini, dünyanın gerçek sahiplerinin onlar olduğunu belirtti. Steven Seagal, Adnan Oktar’ın bu sözlerini ‘kesinlikle doğru’ diyerek onayladı.

Blues tarzında yaptığı müziklerle de adını duyuran Steven Seagal’a Adnan Oktar blues tarzını çok beğendiğini ve kendisinin birçok eserini dinlediğini söyledi. Ünlü şarkıcı, “Müzik Allah'ın dili. Çünkü insanların ortak olarak anlayabildikleri tek dil “dedi. Seagal, Ramazan ayında İstanbul’da olduğu için çok mutlu olduğunu belirtti. Adnan Oktar “Savaşların ve terörün bittiği çok güzel bir döneme girileceği”nin müjdesini verince, Seagal “Ben de böyle bir dönemin gelmesini bekliyorum biraz önce de belirttiğim gibi müziği seçmemin diğer bir nedeni de sevgiyi, barışı ve mutluluğu yaymaya çalışmaktır” dedi.

Konuşmanın sonuna doğru Adnan Oktar böyle usta bir yönetmen, müzisyen ve oyuncu ile tanıştığı için duyduğu memnuniyeti ifade etti. Seagal de yeniden Türkiye’ye gelmek istediğini ve Adnan Oktar ile yeniden görüşmek istediğini söyledi. Ayrıca Adnan Oktar’ın konuşmalarını çok samimi bulduğunu ifade etti. Adnan Oktar, Seagal’e çok özel bir tesbih ile Osmanlı tombağı hediye etti.

adnanoktarstevenseagal11.jpgadnanoktarstevenseagal1.jpg

Bu haber toplam 18006 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri